Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Privatkamera.hu kifizeti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Privatkamera.hu kifizeti a modelleket?

Figyelt kérdés

Modellként regisztráltam egy fél éve - ugyan ritkán megyek fel, de nagyon gyér a forgalom, a VIP-ek is jó, ha egy percesek. 20 000 Ft a minimum összeg, amit kifizetnek, de az még messze van, úgy tűnik, nem is lesz meg. Tetszetős, megbízható oldalnak tűnt, de döbbenten veszem észre, még a kredittel is csalnak, levonnak...

Volt, aki megkapta a pénzét?

Csak az írjon, akit érint a téma!



2012. júl. 3. 22:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes, kimerítő választ! (Lepontozva)
2012. júl. 3. 22:19
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors moderációt!:)
2012. júl. 3. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
jobban jársz ha szép arcoddal,,elmész melózni!ott majd nem az lesz a gondod..hogy csúszol mászol..és kapsz e pénzt??
2012. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kapok munkát sehol, anyagi nehézségeim vannak, ahol élek nem vesznek fel senkit dolgozni, pedig tudok becsülettel - érettségim van, és több szakmám. Nem ítélkezést kérek, hanem OLYANOK VÁLASZÁT AKIK ÉRINTETTEK.
2012. júl. 3. 22:43
 5/10 lumyka ***** válasza:
54%
mert az az oldal szar,és szar rajta a forgalom más oldalra regisztrály:P
2012. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj külföldi oldalakra regisztrálni, nagyokra :)
2012. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.-nál a pont (szerintem). Magyar ember aligha fog ilyenért fizetni.
2012. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Anyagi nehézségeid vannak és fél éve vagy regisztrálva modellként és még nem jött össze a 20k. és hogy gondolod, ez így megoldja a gondjaid?


Húzz el dolgozni inkább. Ha a környéken nincs meló, akkor messzebb is kell keresni, mint ahogy MO-ról oly sokan teszik...

2013. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Így tettem, ahogy írtad, tovább költöztem, és már van munkám (tisztességes), persze mélyen a képzettségemen alul. Azért kicsit erős a "húzz el dolgozni", nem tudom, melyik országban élsz, olvasol-e újságot, nézed e a Híradót - ez nem a Kádár rendszer, hogy öledbe hullik a munka.

Csak végső elkeseredésemben csináltam a chat-es melót - képzeld, ugyanolyan fárasztó, és kemény, mint bármely elfogadott munka.Nem csak arról van szó, hogy szép ruhában kell mosolyogni.

Egyébként senkinek sem ajánlom, undorító, megalázó a chat modellkedés, egyedül a Sexchat, ami kifizetett, jobb is volt ott a forgalom, de a Privát kamerát messze kerüljétek!

Mint mondtam, már nem foglalkozom ezzel, csak kíváncsi vagyok, más is járt-e így.

25/L

2013. jan. 18. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért csodálkozol? Az egész oldalon látszik, hogy egy rakás trágya. HA egy csöpp eszed lett volna nem magyar felhasználók előtt chatmodellkedsz, hanem stúdióból, és alaphangon tiltanád az országot.
2013. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!