Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Szerintetek? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Szerintetek? Ti mit csinálnátok annak a srácnak a helyében?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha begyógyszerezném magam egy fiú miatt, és kórházba kerülnék, ő bejönne hozzám meglátogatni, vagy felőle megdögölhetnék. Nem tudom máshogy bebizonyítani neki, h tényleg őszintén szeretem...:SS Tiszta szívből..
2012. júl. 3. 22:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
ez egy szánalmas húzás lenne tőled. ettől még jobban elmenne tőled a kedve
2012. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

semelyik fiú nem ér ennyit.

keress valakit aki igazából szeret és te is szereted.


hajrá.

2012. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
hagynám a fenébe, nem normális az ilyen lány
2012. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
nem, én nem adom fel könnyen, szeretek kockáztatni..és nem kell más rajta kívül..:SSS
2012. júl. 3. 22:22
 5/36 anonim ***** válasza:
Akinél már így kell magadra felhívni a figyelmet az régen rossz. és egyáltalán nem is érdemli meg. Arról meg nem is beszélve, hogy nem lenne túl hatékony... így csak hülyének nézne, és félne tőled. Ha tenni akarsz érte mást csinálj. Próbáld elcsábítani vagy valami... hass a farkára, vagy a gyomrára, de ne a szívére akarj, ha az úgy tűnik eléggé takarékon működik.
2012. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem megdögölhetnél. Az érzelmi zsarolás az egyik dolog amit nem bírok elviselni. HA nem kellesz neki akkor nem kellesz, ennyi.


Ez olyan mintha a boltban öngyilkos lenne az eladó ha nem veszek kenyeret.


Fel kéne nőni.

2012. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Láttál Te már gyomormosást, kis Drága? Tudod te hogy mit vállalsz azért, hogy max. 1x szánalomból meglátogasson? Eüsként mondom, hogy fogom a locsolóslagot és letolom, leöntünk neked jelentős mennyiségű vizet, majd vödörbe hányatunk, és addig ismételjük, amíg ki nem ürülsz, majd infúzióra kötve gondolkodhatsz napokat, megérte-e. SZerinted? SZerintem nem. De tapasztald meg nyugodtan! Nem fog szeretni és pont leszarja, hogy te szereted-e. Ez ezután sem lesz másképp. Csak legalább fizikailag is rettenetesen leszel, nem csak lelkileg. Megéri? Ilyenekkel van tele a balseb... és nem sok a látogató, elhiheted! A másik féltől általában meg is dögölhetnek, igen, és tudod mit? Meg is értem. Így nem lehet senkit sem kényszeríteni semmire! Max. magaddal szúrsz ki, nem is kicsit!
2012. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonló baromságot egyszer én is gondolatam. Aztán rájöttem, hogy lehet, meg se tudná, hogy mi történt, ha megtudná, akkor be se jönne, max egy kicsit sajnálkozna, ha valaki elmesélné. Mivel nem tudná, hogy miatta volt. Ha meg tudná, akkor max szánakozna, hogy kis hülye, vagy hízna a mája, hogy no lám, micsoda pasi, döglenek utána a nők. Szó szerint.

Nem érdemes növelni az egójukat. nem éri meg majdnem meghalni.

2012. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nem működne,senki nem szeretne együtt lenni valakivel aki ilyen kockázattal jár...pl összejönnétek,valami nem működne ,szakítanátok és ezt csinálnád...Normális ember nem vállal be ilyet.
2012. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Ne tegyél ilyet mert elég szánalmas. Vannak jobb módszerei hogy bebizonyítsd neki hogy őszintén szereted. Ne ilyen alacsony és hülye dolgokon próbálkozz, drámai és szánalmas. :)
2012. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!