Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedni kezdtem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni kezdtem egy sráccal akinek nagyon tetszem, de elbizonytalanodtam. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ismerkedni kezdtünk és én kezdeményeztem, tudom hogy bejövök neki mert már hallottam másoktól. De elbizonytalanodtam, nem tudom mit akarok, nem igazán tetszik. Most biztos azt hiszi, hogy azért kezdtem ismerkedni vele mert tetszik nekem. Ha azt hazudom neki, hogy van barátom és tovább barátkozok vele az úgy jó, vagy szemétség lenne? Vagy mit csináljak?


23L


2012. júl. 4. 19:09
 1/4 okoska31 ***** válasza:

inkább mond meg neki, hogy nem tetszik.

őszinteség über alles!


egyébként meg miért nem adsz neki egy esélyt? hiszen először Te kezdeményeztél.

2012. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén, hogy mégsem az eseted.
2012. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd meg neki, de ne úgy, hogy nem az eseted, hanem úgy, hogy még nem érzel semmit, de tegyetek egy próbát, hátha kialakul valami, menjetek el együtt valahova. Tényleg lehetséges, hogy a végén megtetszik a srác.
2012. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hazudj neki, hisz idővel úgyis kiderülne.


Kezeld barátként. Ha ő kezdeményezne esetleg egy randit, akkor adj neki egy esélyt. Ha ezután is úgy érzed, hogy csak baráti kapcsolat lehet köztetek, akkor mond a szemébe, hogy így érzel.

2012. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!