Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de nem lehet velem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem lehet velem? :/

Figyelt kérdés
Eloszor is megkerek minden hozzaszolot, hogy ne itelkezzenek rajtam meg a paromon.. nem tudom mit tehetnek a parommal lassan 7 honapja vagyunk egyutt tudom ez igazabol ez nem sok ide de sok tenyt kozolhet peldaul, hogy szeret sajnos 1600 km van koztunk es csak a szunetekben tudtunk/ tudunk egyutt lenni.. sajnos sok embernek ez taszito de mi tenyleg szeretjuk egymast .. azt szeretnem megtudni, hogy ez hosszu tavon mukodhet nekem o mar nem egyszer es nem ketszer bebizonyitotta, hogy mennyit is erek neki.. es en is viszonzom.. vele szeretnek maradni szerintetek ez lehetseges?? {koszonom a normalis valaszokat }
2012. júl. 4. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Működhet egy darabig, de próbáljatok lehetőleg közös jövőt kiépíteni, ha odáig kibírjátok, okés a dolog.
2012. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
en 17 o 18 mind ketten tanulunk meg
2012. júl. 4. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, van-e már "fény az alagút végén", vagyis tudjátok-e, hogy mikor fogtok összeköltözni?

Szerintem ezt csak így lehet kibírni. Én is távkapcsolatban élek, de mi minden hétvégét együtt töltünk, és még így is rémes. Szóval le a kalappal, és nagyon-nagyon remélem, hogy együtt maradtok!

Sok boldogságot:)

2012. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, jól mondja a második, ha van közös cél, akkor nem lesz gáz.
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van kozos cel iskola utan o ide fog jonni amig en sulizok egy evett utanna szeretnenk osszekoltozni.. sok negativumot kaptam, hogy meg kicsik vagyunk de annyira elore lato es annyire lelkes, hogy az hihetetlen latom rajta minden nap, hogy mennyire szeretne velem lenni es orokre ossze kotni az eletet de sajnos meg van 1-2 ev amit ki kell birnunk
2012. júl. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!