Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Szerintetek melyiküket szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú edzésen, akibe már majdnem egy éve nagyon szerelmes vagyok. Ő is érez irántam valamit (már voltak szerelemre utaló jelek), de olyan bizonytalan az egész. Nem tudom, hogy lesz-e belőle valami. De nekem már nagyon hiányzik, mert így nem tudok még beszélgetni sem vele.:(

De kb. fél éve az egyik osztálytársammal jobban jóba lettem, pont azért, mert ő volt az egyetlen, aki észrevette, hogy más vagyok (az előbb említett fiú miatt). Vele meg tudtam beszélni mindent, és ő is elmondott nekem sok mindent. De a kapcsolatunk egyre komolyabb lett, és egyre több a közös pont közöttünk. A lényeg, hogy őt is szeretem, de nem tudom, hogy hogyan.

Egyébként olaszra járok most így nyáron, és az egyik csoporttársam (ismerem már kicsit, régebb óta) teljesen belém eset. Nagyon jófej a srác, és imádom, de köztünk csak barátság lehet, több ok miatt.

Több kérdésem is lenne: Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben? Melyik fiút választanátok a háromból? Várnátok az elsőnek leírt fiúra? Vagy az osztálytársatokat jobban megismerve el tudnátok felejteni őt, és összejönnétek az otárs-al? Szerintetek lehet-e barátságból hosszú, szerelmes kapcsolat? Mit tennétek az utolsónak leírt fiúval?

Légyszíves ne k*vázzatok, nem esek bele minden második fiúba, de ez most így jött ki. Ja, és nem ez alapján fogok majd dönteni, a válaszaitok támasznak kellenek. Köszönöm előre. Egy bizonytalan lány.



2012. júl. 5. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért a három közül csak van egy, amelyikhez jobban kötődsz.
2012. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem tudom, hogy az edzéses fiú az, vagy az osztálytársam...
2012. júl. 5. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig neked kell dönteni, mégpedig mielőbb, mert két /három/ szék között a pad alá eshetsz. Én a már működő, jó mellett voksolok, de nem ismerek egy csomó fontos körülményt.
2012. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, én, mint kívülálló aztán tudom, hogy neked ki a megfelelő.
2012. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

14:29

Ki a megfelelő szerinted?

2012. júl. 5. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom.... öcsém hát ez oltári gáz.... egyiket sem szereted SZERELEMBŐL ha nem tudod ezt eldönteni. Ha valakit SZERETSZ akkor csak őt szereted és csak ő kell neked... nevetséges.... most ha rád írok egy üzit hogy oltárira bejössz dumáljunk akkor két napon belül engem is szeretni fogsz?-.-"
2012. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. lehet, hogy igazad van, és tényleg elég hülyén tettem fel a kérdést, egyébként te soha nem tetszenél akár rám írsz akár nem. A bunkókat nem csípem ;)
2012. júl. 26. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

/Johnny Depp/

Itt értsd három emberre, amúgy én az osztálytársa szavazok ;)

2012. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!