Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi tetszik jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi tetszik jobban? Sötétbarna haj zöld szemmel vagy kék szemmel? 17/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem mind1 :D csak normális legyen az illető :D
2012. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát pont leszarom !
2012. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 okoska31 ***** válasza:

egyébként tényleg tök mindegy.

Miért, az egyik szemed ilyen, a másik meg olyan, és azon tanakodsz, hogy melyik orcádat fordítsd?:)

2012. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Dehogyis, okoska!
2012. júl. 5. 14:20
 5/13 anonim ***** válasza:
kék
2012. júl. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy zöldes-kék haj, sötét sárga szemmel.
2012. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az éjfekete haj, vérvörös szemekkel és vámpírfogakkal.
2012. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az összhatástól függ, de a nagyon világos kék szemek nem vonzanak valamiért. Inkább a barnák, de a zöld is kifejezetten szép. Én nekem is kékeszöld, bár inkább zöld szemeim vannak. A lányok szerint ettől vagyok szép igazán.
2012. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 8

Amúgy nekem szürke szemeim vannak, és inkább a zöldhöz közelítenek. És Ok, hogy ez egyedi meg ritka, de én a kéket szeretem! A kék színű pasik tetszenek (pl. Doktor House-nak és Frodónak is ilyen gyönyörű szemei vannak), és eleve az az erős kék szín nagyon nagyon tetszik. Úgyis kontaktlencsét hordok, gondoltam lehetne kék színben rendelni. Csak kíváncsi voltam, hogy melyik szokott jobban tetszeni a férfiaknak. De ettől még nekem akkor is kék szín kell, jobban érezném magam a bőrömben, ettől lennék én :D


Például ilyen:

[link]

2012. júl. 5. 14:39
 10/13 anonim ***** válasza:
woww jó nézhetsz ki :P
2012. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!