Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ez a "szőrzet"? (leírás)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a "szőrzet"? (leírás)

Figyelt kérdés

Felfele a köldökig vékony csíkban. Mellbimbóudvar körül is halvány, nem fekete, csak közelről látható és a mellen még rövidebb, szintén közelről látható, ha megfigyeljük szőr.


Melyik jön be nektek nők, lányok?


1. A fentebb leírt?

2. Tiszta (alapból) szőrtelen?

3. Nagyon szőrös, de nem dzsungel?

4. Borotvált?

5. Rövidre nyírt?


2012. júl. 5. 23:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam, de nézzétek el...
2012. júl. 5. 23:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy de így legeslegjobban a 2.. De tényleg tök8 nem ezen fog múlni :D
2012. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az a gáz h most már ezen paráznak annyit. részemről a természetes a jó. na mind1 persze sok csajnak nem tetszik... de nem parázz már csináld ahogy neked tetszik, aztán fogadjanak el.
2012. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2.dik variációt nem értem..

Mármint nem látom az összefüggést a tiszta+szörtelen között??

Attól mert valaki nagyon szőrös lehet tiszta!XD


Amúgy 3.

2012. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fent leírt az úgy jó:) Nekem a szőrtelenebb pasik jönnek be de aki szőrös az sem baj csak gondozza megfelelően.
2012. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. :D Nekem nem jön be a szőrtelen, de izlések és pofonok...
2012. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. én 1X megkérdeztem egy nőt, neki mi tetszik inkább, ő azt mondta, hogy a szőrös (de azért ne legyen majom!) mert az férfias. Ha leborotválja valaki, akkor az 1. jobban szúr amíg kicsi 2. Erősebben nő vissza. Úgyhogy én úgyhagytam a mellkasomon, ahogy van, és még senki nem mondta hogy nem jó.
2012. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nem parázok. Jó nekem így ahogy van. Csak érdekelt a véleményetek. Semmiképp nem borotválnám. :D


"2. Tiszta (alapból) szőrtelen?"


Máshogy fogalmazva:

Teljesen (alapból) szőrtelen.

2012. júl. 6. 00:06
 9/10 anonim ***** válasza:
ami egyébként se szőrös 21L
2012. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem ezen fog múlni... de felfelé a köldökig vékony csíkban verziót kimondottan szexinek találom


18/L

2012. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!