Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam? Szóba fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam? Szóba fog még állni velem? :S 15/L

Figyelt kérdés
Szóval... tegnap úgy terveztük a barátommal, hogy végre lefekszünk egymással, mert üres volt itthon a ház és régóta terveztük már hogy együtt legyünk, és pont megvolt a megfelelő alkalom. :) El is kezdtük és minden rendben volt, de mikor 'arra' került volna sor, megkérdezte hogy hány fiúval voltam eddig együtt, ha voltam egyáltalán... én pedig nem tudom miért (talán viccből) azt mondtam neki hogy "pfúú, nem is emlékszem, hadd gondolkozzak kicsit!" és pár másodperc csend... erre ő felvette az ingét, és szó nélkül elment. :S fogalmam sincs miért mondtam ezt, hiszen még szűz vagyok, de akkor jó poénnak tűnt... nem tudom hogy besértődött vagy mi lett? próbáltam hívni is és sms-t is küldem neki, de nem válaszol semmire. szerintetek hogyan hozhatnám helyre a dolgot, és hogyan mondhatnám el neki, hogy igazából szűz vagyok, az csak poén volt hogy nem és nem is tudom hány pasival voltam együtt?? :S nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni. *-* amúgy ő 17 éves...
2012. júl. 5. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem veszítetted el de nagyon elszúrtad, én ennyiért akár el is hagynálak, már bocs
2012. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De olyan viccesen mondtad vagy tök komolyan? Mert ha poénból akkor hülye -.-"
2012. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha a pasid ennyire hülye, akkor nem dugni kéne, hanem oktatni kicsit, mert valószínűleg még a nagymamádnak is több esze van...
2012. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ez durva szívás,már bocs..szerintem próbálj vele személyesen találkozni
2012. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 jin ***** válasza:
1. Alkalommal poenkodni......
2012. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
basszus, most látom, hogy bátyám felhasználójáról írtam kia a kérdést. -.- mind1, remélem ő nem veszi észre ésolvassa el... azért még válaszoljatok lécci.:)
2012. júl. 6. 00:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nem éred el sehogy se akkor nehéz lesz elmondani. Tudod hol lakik?? Menj hozzájuk és akkor mondd el h csak poén volt. De szerintem egy ilyen poén miatt nem fogtok szakítani. Ha elmondod neki h csak vicc volt akkor (szerintem) tuti h megbocsájt :)
2012. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

olyan komolyan mondtam, de csak poén volt... :S szóltam is volna h "áá, csak vicc volt!" de addigra elment, és hiába mondtam neki, hogy várjon, vissza se nézett... a lépcsőházban meg nem ordibálhatom utánna, hogy "várj már, még szűz vagyok".

beszélnék vele személyesen, de kicsit szégyenlem is magam... + nem tudom elérni sehogy, lehet majd felkeresem. de mit mondjak neki?:$

2012. júl. 6. 00:05
 9/16 A kérdező kommentje:
nem tudom hol lakik, de ismerem egy nagyon jó haverját, ő 100% tudja és tőle meg tudom kérdezni...
2012. júl. 6. 00:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt h csak vicc volt és nem is érted miért mondtad ezt mert még szűz vagy, nagyon megbántad stb. kb azt amit ide írtál nekünk :)
2012. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!