Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalhat a férjem? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat a férjem? Hogy tudnék rájönni?

Figyelt kérdés

kezdjük ott hogy rengeteg iker van a családomban. édesanyámnak is van iker testvére és a nagypapámnak is, nekem is vanak iker nővéreim. 21 évesen szültem első ikreim (két fiú ők már 16 évesek) majd rá két évre akartunk egy harmadik gyereket de ők is ketten lettek (két kislány ők 14 évesek) és már nem szerettünk volna több gyereket de a kislányok születése után 3 évre (óvszer mellett becsúszott még egy iker pár 2 kisfiú ők 11 évesek)

ezek után kevesebbet szeretkeztünk de Mikor igénye volt rá én szívesen "segítettem rajta". de mostanában nagyon már nem is foglakozik velem csak a gyerekkel, hazajön megse csókol csak köszön és megy a fiaihoz (16 évesekhez). nem lehet vele beszélni mert Vagy terel vagy elmegy szó nélkül csak a gyerekeknek mondja hogy megy el.

saját cége van jól keres de nem kell sokat bent lennie így nincs és nem is volt gond a 6 gyerek miatt se anyagiak miatt se a törődéssel. de mindig azt mondja hogy megy dolgozni de sose kellett ennyit dolgoznia (most se kéne vagyis nem tudok róla) attól félek hogy 6 gyerek megszülése után nem tart vonzónak pedig mindent még teszek. lehetséges hogy ennyi év után rám unt és megcsal? hogy derithetném ki hogy igaz e a gyanúm?


2012. júl. 6. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Komolyan .. Ebből az egészből hogy jutottál el oda hogy megcsal téged ? -.-"
2012. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek az egésznek az ikrekhez?

ha csak 1-2 gyereked lenne, akkor is megunhatna a férjed...

A "saját cége" az nem a ti cégetek? Az ember azt hinné, hogy közös...

A legegyszerűbb az, ha megkérdezed. A legbonyolultabb, ha megbízol egy magánnyomozót, aki néhány napig leköveti a pasit. Szerinted mit tudnak még itt mondani neked?

2012. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mert én mindennel próbálok a kedvében járni de ő rám se néz sokszor még azt se mondja h kösz.
2012. júl. 6. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Van 6 gyereketek gondolom már elég régóta együtt vagytok házasok vagytok és nem tudsz leülni vele és megbeszlni ezt az egészet?
2012. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az mire válasz, hogy te mindenben a kedvére akarsz tenni? Elnézést, de nem értelek. Bocsi, de hat gyerek fölnevelése tanít az embernek némi konfliktus oldó képességet. Neked nincs ilyen?
2012. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez tipikus esete annak, hogy az embernek igazabol fogalma sincs, hogy mi jarhat a parja fejeben, igazabol csak talalgatni, kombinalni, elmeletek gyartani tud es nyilvan rogton az egyik legrosszabb lehetosegre gondol.


A leirasbol nyilvanvalo, hogy nem eppen a legharmonikusabb, legkiegyensulyozottabb a kapcsolatotok. Hogy van-e harmadik fel a kepben, igy nem lehet kitalalni, viszont nem artana beszelgetnetek... es ez alatt nem azt ertem, hogy a "megcsalsz, te semmirekello?" mondattal kell nyitni, hanem ovatosan, finoman, kulturaltan elohozakodni az erzeseiddel, hogy mostanaban ugy erzed, kezd kihulni a kapcsolatotok, mar nem ugyanolyan, mint regen, eltunt az intimitas, a kedvesseg, az odafigyeles, stb. stb., a tobbit bizonyara te is tudod.


26/F

2012. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet h azért nem akar szexelni h ne legyen még két gyerek. Spirállra, elkötésre.... stb nem gondoltatok esetleg??

De am mindenképp vele kéne megbeszélned h mi a gond.

2012. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de nem beszél sokszor velem hiába beszélek hozzá

a gyerekek pár évesen felfogták hogy hatan vannak és nem kell mindent magukra venni meg ha segítenek nekem akkor nagyobb szabadságot kapnak

2012. júl. 6. 15:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Ajjj nem ertem minek kell ilyen tamadonak lenni. A kerdezo azert irta csak szerintem a gyerekeket,hogy nem minden evben kipottyantott szandekosan egy gyereket hanem 2-esevel jottek es ugy erzi,hogy ennyi gyerek mellett(akik ugy mond ,,becsusztak``) ferjenek mar munka meg a gyerekek mellett nincsen ideje vagy kedve a felesegere. Es innen kombinalta ki,hogy talan nem csak szimplan kedvrol van szo hanem talan tobbrol.

Szerintem az a legegyszerubb ha leulsz es beszelsz vele. Mond el mit erzel es,hogy ez neked igy nem jo ahogy most all a kapcsolatotok.

2012. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mássz rá jobban! A lényeg, hogy pozitív érzelmi reakciót akarsz tőle.
2012. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!