Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tehát : mikor kimegyek a városba mindig azon töröm a fejem , hogy vajon a szembe jövő ember mit gondol rólam , hogy jól nézek-e ki vagy nem.Nekem bárki mondhatja , hogy most épp jól nézek ki én egyszerűen nem hiszem el. Viszont ha azt mondják , hogy rosszul nézek ki avval teljes mértékben egyet értek. Nem vagyok valami szép...A suliban is mindig az ment , hogy a fiúk hasonlitgattak (nem csak engem) más lányokhoz.Általában a melleinket hasonlitgatták. Én mindig csak a második vagy harmadik voltam ( Nem vagyok valami fejlett, vagyis nem nagyok a melleim).Anyám mindig követi a divatot és a divatszerint vesszük a ruháim.Mindig őt kérdezem meg , hogy épp jól nézek-e ki (általában igent mond szóval nem tudom , hogy mit hidjek már ) . Ha pl. kifestem a szemem és megkérdem , hogy milyen és neki nem tetszik akkor egyből letörlöm és többet kisem festem.

Pattanásos az arcom (mindenféle módszert kipróbáltam már , de nem tünnek el , festeni meg nem nagyon szeretem magam) ez is rátesz egy lapáttal. Mondtam ezt szüleimnek is ők csak annyit mondgak , hogy nemkell foglalkozni mások véleményével.De engem igenis érdekel mások véleménye.Sőt , nagyon is . Nem tudom mitcsináljak. Szerintetek?


2012. júl. 6. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress veled egykorút akinek kikérheted a véleményét, vagy ismerkedj meg vele. :)


Pl. ha van kedved dumálhatunk.


20/F

2012. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!