Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez a stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez a stílusú haj mennyire jön be?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 7. 01:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az első jobb szerintem. De második is elmegy.
2012. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10 Ne foglalkozz velük, az összes hasonló hajú fiú bejön sok csajnak. Hogy akik épp ideírtak, azoknak pont nem? Van ez így, ebből ne általánosíts.
2012. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Még azt is írtad, hogy festéstől eltekintve. Nos, festéssel sincs baj vele. Festék nélkül meg már éppen nem lehet rá panasz, sok ilyen fiú mászkál. Pesten, de több nagyvárosban is, és majd nyissák ki a szemüket az ellenzők: szép, fiatal lányokkal. :)


Sok lánynak bejön, ha egy fiúnak nem picike a haja, néha ők maguk kérik a barátjukat, merthogy a nagyobb jobban áll neki. :)

2012. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A legutóbb linkelt haj nem rossz..

egyébként ez is olyan, hogy egyénfüggő..nem mindegy milyen az arcod..nem minden haj áll jól feltétlen:)

2012. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Az elsőt nekem nem hozza be a teló (a direkt linkeket szereti). A második haj jól áll egy csinos, vékony arcú fiúnak, de ha nincs beállítva, így fésülve, akkor elég ápolatlan, elhanyagolt hatást kelt, ezt vedd számításba!


Ez a haj a legtöbb arcformához jól áll, ápolt, ha nincs bekenve hajhabbal, akkor is jó:

[link]

Nekem az ilyen tetszik, oldalt felnyírt, fent hosszabbra hagyott, picit tépett hatású (de egyenesen nyírva is jó, csak amint írtad, te a tépettebbet szereted).

2012. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
A második egész jó ;)
2012. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

nekem a második nagyon tetszik

végülis a lényeg hogy legyen a sracnak haja mert a kopasz már visszataszitó (főleg ha szőke lenne és közbe meg kopasz)

2012. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő tetszik. :)
2012. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
szerintem a második haj az jól néz ki
2012. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
szerintem mind a kettő haj elviselhető, de ha neked ez tetszik az sem gáz. "Ízlések és pofonok!"
2012. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!