Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőcsábászok nem tudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábászok nem tudnak a másik nemmel együtt dolgozni?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen mindössze négyen vagyunk férfiak, mindenki más beleértve a főnököt is nő.

Szóval az egyik férfi kollégám állandóan arról mesél kivel mikor szexel, ha hívja telefonon egy nő egyből azt kérdezi: "ma este d*gunk?" és a munkatársnőinek is felteszi ezt a kérdést ugyan ilyen közönséges módon. De három hónap után elég bunkó lett velük, persze őket nem zavarja hisz így is imádják (ennek a miértjét sem értem, de itt már biztos valaki feltette ezt a kérdést).


2012. júl. 7. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nehéz lehet az együttmüködés hiszen a másik nemben egyértelmüen csak a friss husit látják és ez vagy idegesiti a nőt vagy nem és lefekszik vele esetleg.. szerintem meg kéne neki mondani hogy ez egy munkahely és ő nem az isten hogy mindenki bedöljön neki kicsit néha kapjon a fejéhez, meg az egojához. Másrészt szerintem ha nő nem foglalkozik vele tulságossan akkor nem lesz gond
2012. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés...

Én nő vagyok és ahol melozom ott a többség férfi és az öltöző is közös-utóbbi ciki, mert nem lehet úgy átöltözni hogy ne azon parázz mikor nyít rád vki és én is voltam már zavarban mikor nekiálltak előttem átöltözni-inkább kimentem :P

2012. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ettől vonzó a nők szemében, h leszar mindent.

Gondolom téged meg zavar, h nem kellesz a kutyának se, mert tökéletlen vagy.

Az a baj, h nagyon nem ismered a nőket.

2012. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
STIFLER!! xD
2012. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!