Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltak. Engem valasztott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak. Engem valasztott. Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Egy evvel ezelott mikor haza mentem (Magyaro.-ra)a parom megcsalt. Konkretan volt ketto hevesebb veszekedesunk es szakitani akart. Ossze voltam torve magam hibaztattam mivel a hianyossagaimra hivta fel a figyelmemet meg,hogy neki ez mar tul sok.(veszekedesek,ordibalasok..) Nagyon szerelmes voltam. Nem akartam elvesziteni. Mielott vele talalkoztam nagyon sok rossz dolgon mentem keresztul de o ertelmet adott az eletemnek, akiert erdemes elni nap, mint nap felkelni.Nem hagyhattam csak kisetalni az eletembol...Hibat kovettem el. Hazudtam neki. Tudtam,hogy megcsalt es egy harmadik szemely (hivjuk kesobbiekben Anettnak) belepett a kapcsolatunkba. Eppen ezert gondoltam,hogy talan meg ra tudom ebreszteni,hogy en fontosabb vagyok neki,mint a szeretoje. Irtam egy elbucsuzo emailt neki es azt hazudtam,hogy vettem be gyogyszereket. A hatast elertem. Raebredt,hogy nagyon szeret engem es csak kert jojjek vissza hozza. Eletemben nem volt annyira boldog. Bar furdalt a lelkiismeretem,hogy ilyen aron tudtam vissza kapni. Tobbszor gondolkoztam rajta,hogy bevallom nem is volt igaz de soha nem volt eleg batorsagom hozza. Azonban most egy evre ra kiderult,hogy IGAZAM volt tenyleg megcsalt tavaly plussz a mai napig irogatott Anettnak. Sot az egyik uzenetben olyat irt: ,,tudom,hogy haragszol amiert gyenge voltam szakitani. de egyszeruen csak gyenge voltam.de egyszer ugyis vege lesz es megfoglak keresni es addig nem hagylak mig nem adsz meg egy eselyt``. Millio darabokra tortem szet mikor ezt elolvastam. Bevallottam neki,hogy hazudtam tavaly es nem szedtem be gyogyszereket. Mondtam neki,hogy sajnalom,hogy tavaly nem engedtem el amikor o menni akart....Es,hogy barmennyire is faj most mar nem tartom vissza,menjen ehez a lanyhoz. De o sirt es mondta,hogy nem akar elmenni,mert nagyon szeret engem.Elmondta,hogy nem erdekli,hogy hazudtam akkor ugyanis raebredt,hogy o nagyon szeret engem. Azt mondta,hogy mikor azt mondtam neki,hogy korhazba vagyok o rogton be is fejezte a lannyal. Csak most februartol irogatott neki. De irogatason kivul semmi mas nem tortent. Ja csak azert,mert Anett haza koltozott Magyaro.ra. De mikor ide kint volt marciusba a parom kerlelte ,hogy talalkozzanak. Tudom,hogy szakitanom kell. Hiszen ezek utan semmi bizalmam nem maradt iranta. De annyira szeret meg mindig.Tegnap is megolelt es ereztem rajta,hogy olyan oleles volt,mintha soha nem akarna elengedni. Tudom,hogy szeret. De,hogy tudnek vele maradni ezek utan?
2012. júl. 7. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, zsák a foltját...

Ne maradj vele, se neked, se neki nem jó...

2012. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem mondanam,hogy zsak a foltjat ugyanis en nem csinaltam semmi rosszat ebbe a kapcsolatban!! Veszekedtem ,na es? Minden parkapcsolatban vannak veszekedesek.

Ennyi volt az en bunom!

Szanalmas tudom,hogy hazudtam neki a gyogyszerekrol de ha tudnad az ,,elotortenetemet`` akkor talan megertened miert tettem.

2012. júl. 7. 16:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam megzsarolni ezzel. Ketsegbe voltam esve. DE MAR BANOM!!! Jobban banom,mint azt,hogy o megcsalt. Ha akkor szakitott volna mostanra tul lennek rajta...DE meg csak most kezdodott a szenvedesem...
2012. júl. 7. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és ha később is keres még, akkor tényleg szeret, ha nem akkor jobb lesz mindenkinek.Amugy a gyogyszeres húzás undorító dolog volt, ha velem csinálná ezt valaki tuti felpofoznám és többet szóba sem állnék vele.Nem zsarolhatsz egy embert ilyennel, tökmindegy mennyire szereted. Szabad ember, ha el akar hagyni elhagy , te meg tulteszed magad rajta.Ha szeretsz valakit akkor nem akarod ilyen módon magadhoz láncolni és érzelmileg zsarolni.
2012. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!