Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz amit csináltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz amit csináltam? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tetszem egy fiúnak, egyszer leszólított és elmondta de akkor volt pasim és leszereltem. Később mikor már nem volt barátom én kezdeményeztem, gondoltam adok egy esélyt. De nem igazán jött be úgyhogy elkezdtem barátságtalan lenni vele, volt pár bunkó megjegyzésem, pl mondtam neki h milyen öreg amikor elmondta hány éves. Aztán mikor randizni hívott azt hazudtam h van barátom még mindig, és félreértette a közeledésemet. Most megszakítsam vele a kapcsolatot, vagy barátkozni attól még lehet? Mit gondoltok?


20L


2012. júl. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
most olvasd el amit írtál, aztán gondold át újra.
2012. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hali. Szerintem nem létezik fiú/lány barátság, mert kimondva kimondatlanul az egyik többet akar. Ebben az esetben őt fogod szívatni azzal, hogy elhúzod előtte a mézesmadzagot, főleg ha tettszettél neki. Üdv. Józsi
2012. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerelem vagy semmi, ezek után szerintem barátság ki van lőve!
2012. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IQ-fighter
2012. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most mi van?

Kezd előröl.

2012. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szánalmas viselkedés egy 20 éves nőtől... Miért nem választod az egyenes utat? Neked is és neki is könnyebb lenne, nem kell itt túlbonyolítani a dolgokat...
2012. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!