Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

bocsánat a + kérdésért, de a régebbibe már nem válaszol senki.

Szóval, pár napja voltunk strandon, ahol megtetszett egy lány. Nem beszéltünk meg szemkontaktus se volt köztünk, én az én barátaimmal voltam, ő meg a saját barátaival. Facebookon megtaláltam, bejelöltem ismerősnek. 500+ ismerőse van, minden egyes képét 30-40en lájkolták, meg gyönyörű a lány meg minden, rakás fiú ismerőse is van. Hülyeség lenne bepróbálkozni nála?

Próbáljam megismerni, randizni vele? De viszont ha elutasít, akkor gondolom szarabbul esne, mint ha egyáltalán nem próbálkoznék be nála, és inkább elfelejteném. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás, gondolom ő akármelyik fiút akit akar, megkap... én meg itt vagyok 59 ismerőssel, abból 55öt én jelöltem be, és eddig csak 1 elég nagy testsúllyal rendelkező lánynak, és egy másik, nekem nem tetsző lánynak tetszettem eddig. Szerintem átlagos kinézetű vagyok.

ps. bocsi a hosszú szövegért



2012. júl. 7. 18:45
1 2
 1/14 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!
2012. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni. Az elutasításhoz pedig hozzá kell szokni és túllépni rajta, nem siránkozni!

#1-es...taníts, Yoda mester! :D

2012. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem rosszból, de akinek 500 plusz ismerőse van, az nekem nem reális. Annyi emberrel nem hiszem, hogy valaki tudja tartani a kapcsolatot. A kérdésedre a válasz: ne más tanácsa alapján dönts. Ez a te életed:) 24F
2012. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ja, de minden lány aki nekem eddig bejött mindegyik az ilyen "felsőbb" rétegből való :/
2012. júl. 7. 18:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyenen rágódni? Na szóval 1x élsz, és ha most nem probálod meg soha a büdös életben nem fogod meg tudni mi lett volna ha meg kérdezed. És ez egész életedben ott fog motoszkálni a fejedben. Am meg mit veszítesz alig ismered szóval semmit. Max tapasztalatot szerzel ennyi. Am az az 500 ismerős nem sok... Van egy lány barátom akinek 3.000 fölötti de vele jól meg vok. Bár szerelmes vok bele és ezt már meg beszéltük és annak ellenére, hogy nemet mondott a legjobb barátok vagyunk. Szóval nem kell félni! 20f
2012. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de minden ilyen szerelmes cuccot lájkolgat, gondolom más tetszik neki
2012. júl. 7. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:

És mi van, ha más tetszik neki? Max meg kérdezed és, ha nemet mond elköszönsz és elmész és békén hagyod. De te tudod...

Én nem dönthetek helyetted! 20f

2012. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, majd kezdek valamit :)
2012. júl. 7. 19:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2012. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nah, egész nap azon szenvedtem hogy mikor merek már végre ráírni, oké ráírok, megkérdezem hogy van, hogy tellik a szünet, erre megkérdezi hogy honnan ismerjük egymást, mondom strandon láttam, erre ő: jah nem tudom lehet, és 1 perc csönd, és elköszön...

szerintem azért köszönt el mert nem akart beszélgetni :'(

2012. júl. 7. 21:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!