Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg akarhat valamit? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akarhat valamit? :O

Figyelt kérdés
van egy fiú 17 éves,tipikus jópasi csajok oda vannak érte.január körül megtetszettem neki,néha látott szórakozóhelyen,de semmi,azt mondta későbbre akar engem,későbbre vagyok való,így hát hagytam,de állandóan kérdezgetett rólam,legjobb fiú barátomtól :D vele nem lett semmi,így nálam bepróbálkozott unokatesója,aki nagyon aranyos,rendes stb. de nekem nem ő kell hanem első srác.:/ ott a baj,hogy második srác szeret,és mivel rokonok nem szeretnének összeveszni lány miatt,így első srác hagyott engem nem is kérdezgetett rólam.Erre 2 hónapja szórakozóhelyen tök részegen lesmárolt,meg elvolt velem,de erre nem emlékszik mert buli végére autóban aludt kész volt.Erre én lemondtam róla és 4 hete nap,mint nap smszek vele,mindig ő ír,fbn is rámir,mindent lájkol,amit régen nem tett 3x fel is hívott több,mint egy órát beszélgettünk.Múlt pénteken azt mondta haveromnak,hogy: xy jó csaj,járnék vele,ha xx nem lesz vele el,nem kavarnak akkor jövök majd én.Erre én ledöbbentem,azt hittem többet nem akar semmit.Pár csaj szerint nem akar semmit,én meg nem tudok rajta elmenni.. szerintetek? 16/L
2012. júl. 8. 00:44
 1/7 A kérdező kommentje:
tehát ha minden nap ir,csörget akkor csak eszébe vagyok..
2012. júl. 8. 00:46
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálkozz be nála. használd ki magad
2012. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és annyi,hogy minden pénteken taxival járnak bulizni,és engem is hív,hogy menjek. 1x elmentem akkor telefonom keresztül azt vettem ki,hogy nagyon örült mert egyből olyan hangja lett.
2012. júl. 8. 00:49
 4/7 anonim ***** válasza:
tits or gtfo
2012. júl. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A leírásod alapján a fiú egy primitív, önző, nagyképű bunkónak tűnik, de ha te rászánnád az idődet... Valószínű, hogy akar tőled valamit, ha ennyire figyel rád. De sztem gondold végig, hogy mit vársz ettől a (z esedékes) kapcsolattól.
2012. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti,beképzeltnek beképzelt,mert szülők gazdagok,de még komoly kapcsolata nem volt,mindig beég csajok előtt,és még szűz,tehát nem használna ki.
2012. júl. 8. 00:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt a lehetőség! Használd ki te őt, és irányítsd!
2012. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!