Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? A többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónappal ezelött azt álmodtam, hogy beszélgetek egy fiúval akit még sose láttam, és álmomban nagyon belezúgtam. Ezzel nem is lett volna baj, de most jön a bökkenő: egy hete találkoztam vele! Mint említettem, még soha nem láttam ! Valahonnan ismerős volt, de nem jöttem rá. Csak hazafele esett le hogy Ő volt az! És az a helyzet hogy valóban beleszerettem! De nagyon! :) Segítsetek, mert nem tudom ezt a dolgot hova tenni!!
2012. júl. 8. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára tetszik neked a srác azért álmodtál vele.
2012. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így elsőre furcsán hangzik, de valóban hozhat az élet váratlan és furcsa dolgokat, velem is már többször megtörtént olyan, hogy olyan zenét halottam álmomban, amit előtte és utána soha.... tehát vannak dolgok amiket egyszerűen az ember nem tud hova tenni....
2012. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
velem is volt már olyan hogy álmodtam egy lánnyal, akit sosem láttam. De még utólag sem. :( (elég erősen smároltunk, erről szólt az álmom nagy részben :D)
2012. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is álmodtam egy lányról, és beleestem álmomba :D azóta se láttam, és azóta kedvelem a nálam kisebb lányokat xD
2012. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs srácok,az lehetséges hogy nem ismertétek az illetőt,de az emberi agy csak már látott arcokat tud visszaidézni,ez tuti:)Szóval valszeg valahol úton láthattad:)
2012. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de biztos hogy még nem láttam! az ország másik felén él!!!!!!!!!! :)
2012. júl. 8. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval beszéltél álmodban egy emberrel,és élőben is ugyanolyan a hangja mint álmodtad.Ha elhinném akkor érdekelne ,hogy velem miért nem történnek ilyenek...
2012. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: hidd el nem véletlen írtam ki ezt a kérdést!!! nekem is hihetetlen!!!!!!!
2012. júl. 8. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!