Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom legtöbbször azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom legtöbbször azt, hogy egy okos és művelt lányt (tényleg az nem csak én mondom rá) is teljesen el tud varázsolni egy Brad Pittes arcú pasi külseje, akkor is ha olyan buta mint hat ökör és olyan sötét a belseje?

Figyelt kérdés
Nem igazsagtalan ez? Ha full okos a pasi es belul maximalisan rendben van de nem helyes az meg szarazon es hidegen hagyja a lanyokat.
2012. júl. 8. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy egy nő hiába nagyon okos és művelt, ha csúnya, akkor mégsem jönnek vele össze a helyes pasik...? ugyanez csak fordítva. A válasz pedig: azért mert te sem tudnál együtt lenni egy olyan emberrel, akinek taszít a külseje vagy nem tetszik.
2012. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze hosszú távon nem működik az a kapcsolat, ahol a két fél intelligenciája között nagy a különbség, de persze hogy mindenkinek nőnek egy jól kinéző férfi tetszik.
2012. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindig eszembe jut még valami:) Szóval nyugi, találni fogsz magad mellé egy értelmes nőt! Hosszabb kapcsolatban fontosabbak a belső értékek!
2012. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"es belul maximalisan rendben van"


Felvetődik a kérdés miböl gondolod hogy te belül maximálisan rendben vagy?

2012. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezeket az ostoba kliséket, jó?

Egy okos lánynak is van szépérzéke, és természetes (az állatok is ezt csinálják) hogy az a hím kell, aki egészségesnek, erősnek tűnik és vonzó, lehet hogy nem okos, emiatt tönkre is fog majd menni a kapcsolat, de a kevésbé szépek meg nem annyira vonzóak, meg kéne már tanulni! Ezt ugyanígy el lehetne mondani a fiúkról is, hogy egy kevésbé szép vagy kevésbé dugható csaj már nem kell senkinek, még a legrondábbnak sem! Ha annyira természetes hogy a csajok fájdalmak és szenvedések árán is mindent megtesznek azért hogy tetsszenek a fiúknak, akkor legyen természetes a pasiknál is hogy ha nincs olyan alakod akkor nem azt mondod hogy "ilyen vagyok, így kell elfogadnod", hanem TESZEL ELLENE! Ha tetszeni akarsz a csajoknak, tegyél érte! Az, hogyha valaki jó külsejű párt akar nem azt jelenti hogy hülyének kell lennie a csajnak! A szerelmi élet fontos része a vonzódás, és hogy vonzódjon az ember egy olyanhoz, akinek nem bírja a szagát, undorodik a bőrétől meg úgy általában nem tetszik neki, áruld már el!!! A nőknek miért nem lehetnek igényeik?! Ha nem vonzódom hozzá, de egyébként szeretem, az a tökéletes barát, de ennyi!

Visszadobom a labdát, kérdező, miért van ez ennyi erővel hogy az okos és intelligens pasik is mind a szép nőkre vadásznak, ha nem szép akkor hiába okos, nekik nem kell! Szánalmas... Hidd el, nem kell sok hozzá hogy jól nézz ki, sokkal kevesebb erőfeszítésbe kerül egy pasinak mint egy csajnak, úgyhogy ha kezdeni akarsz valamit, és azt akarod hogy érdekeljenek a csajok akkor legyél vonzó, legyél tökös, mert ez elengedhetetlen mind az élethez, mind a csajozáshoz!

2012. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem.kell hozza sok, hogy egy pasi jol nezzen ki? Ezt cafolom. Nagyob jol oltozkodom, sportolok is, de nagy es elalloak a fuleim, nagy kilincs orrom van, kopaszodok is, asszimetrikus az arcom, sok az anyajegyem. Hiba teszek meg mindent amit lehet, raneznek az arcomra es kozlim hogy nem nyertel. Ezt 68! visszautasitas utan mondom. Erre varrjal gombot. Pedig a rondabb lanyokra.is hajtottam, de a vege mindig ugyanaz a megvetes. Akkor mit papolsz itt, hogy valtozz meg?
2012. júl. 8. 18:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja es ket diplomas ferfi vagyok es mar reg tulleptem a kulsosegeken,de a lanyok keptelenek tullepni azon. Elfogadom ha a baratnom 75 kilos es 167 centis, de forditva ok nem kepesek ezt fiubol elfogadni, vagyis elonytelen kulson nem hajlandoak tullepni.
2012. júl. 8. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok, jártam egy hetet fiatalkoromban egy "Brad Pitt"-tel (ennyi kellett mire leesett, hogy tényleg sötét van odabent), most pedig évek óta stabil párkapcsolatban, felfoghatatlan boldogságban élek egy "belül maximálisan rendben van" férfival, és bizton állíthatom, hogy ez elmúlik a lányoknál! Átbillen a mérlek, amikor megtapasztalják mindkettőt! Ha nem akkor mégsem volt annyira okos és művelt, mert nincs igénye többre! Légy türelemmel!
2012. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak erdekessegkeppen irom le: errol most eszembe jutott a Doktor House egyik resze, amikor House es Wilson elmennek rapid randira es Wilson elhivja Chase-t is, amit House nem tart jo otletnek, mert igy Chase fogja lenyulni az osszes not.

Chase ketelkedik abban, hogy pusztan azert odalenne erte az osszes no, mert elonyosen fejlodtek az arccsontjai.


Erre kotnek egy fogadast: Chase-nek teljesen sotet, bunko, idiota, agyatlan, buta, IQ-light, muveletlen, unintelligens suttyokent kell beszelgetnie minden novel es majd kiderul, hogy mennyi no adja meg neki a telefonszamat a rapid randi vegen.

House nyer: mig o es Wilson 2-3 telefonszamot kap, Chase-nek vagy ket tucatot adnak meg...:D

2012. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolso. Ez melyik evados es melyik reszeben volt a Housenak? Amugy sajnos tenyleg ez van, hiaba bunko akkor is nyero lesz.
2012. júl. 8. 19:52
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!