Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon rút pasi mivek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon rút pasi mivek tudja TELJES mértékben ellensúlyozni a bődületesen rusnya arcát, hogy máson legyen a hangsúly?

Figyelt kérdés
Ket diplomas 28 eves mérnök fiatalember vagyok, aki meg sosem volt lannyal, jaras sem volt. Kb 85 lany utasitott el ezeddig. Nagyon asszimetrikus arcom van. Furàk a szeneim is, màs szìnűek. Kissé kopaszodom is. Rondàn elallnak a fuleim es gorbe, kilincsszeru orrom van. A testem elegge sportos. Jol is oltozkodom, mar amennyira a fizetesem engedi. Apolt.is vagyok, a fogyo hajamat minden nap mosom, jo az illatom, nem vagyok egy szoros gorilla sem. Megis ha odamegyek egy lanyhoz nem enged hogy kibontakozhassak, ranez az arcomra es reflexszeruen kozli, hogy nincs eselyem. Akarmennyire is humoros vagyok nem.enged egyik sem kibontakozni. Sok lany mondja hogy ilyenkor meg kell valtozni, magabiztosnak kell lenni. Szerintem en magabiztos vagyok, mar amennyire lehet ennyi elutasitas utan. A fejemet nem tudom lecserelni. Kicsit Gyozikehez hasonlitok, de nem vagyok roma. A kulsosegek nalam masodlagosak es elfogadnek egy 165 centis es 75 kilos lanyt is, ha szeretne. De sajnos en.hiaba vagyok elfogadhato, ebbol a 85 nem tul szep lanybol egy sem volt ilyen megbekelo a kulsommel kapcsolatban mint en vagyok a lanyok felé. Mivel lehet ezt ellensulyozni? Az izmos test es a megfelelo oltozkodes sem segitett. Tanacstalan vagyok.
2012. júl. 8. 18:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
sajnálom, ha lehet, azt csak belsővel lehet.
2012. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét?
2012. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Amanira nincs penzem, lehet az segitene. Ezt az elkeseredes mondatja velem.
2012. júl. 8. 18:28
 4/29 A kérdező kommentje:
Plasztikai mutet sok millio ftert? Miert nem tudjak a lanyok elfogadni a kulsomet ha en el tudok fogadni egy ronda lanyt is, ahogyan van es megteremtetett?
2012. júl. 8. 18:30
 5/29 anonim ***** válasza:

Sok lánynak inkább a külsőségek a fontosak ... :/

De ha kicsit lenne esélyed kibontakozni, akkor megmutathatnád a humorodat is, meg hogy mennyire képes vagy szeretni! Csak az is igaz, hogy addig el kéne jutni valahogy :( :/

Lehet, hogy akik eddig elküldtek, pont azok fognak nálad később próbálkozni, nem tudhatod!

19/L

2012. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Két diplomás mérnökként nincsen jól fizető állásod, hogy hitelhez jussál? Sztem akkor menj ki külföldre dolgozni!
2012. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Túl eltér az átlagostól! Amúgysok mindent el tudnak fogadni a csajok, aranyosak. Szerintem ha fontos neked akkor minél hamarabb műtét, megéri a pénz, nyilván vannak komplikációk amiket be kellene vállalni.Ha fontos neked a dolog akkor minél hamarabb, h ne veszíts időt sokat. Vagy keress hasonló arcú lányt, és akkor minden oké.
2012. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Azt az egyet nem tudom egyetlen wmbertol sem elfogadni, hogy majd csak talalsz valakit. Mert ez nem igy mukodik? Lanyok ilyenkor hol vagytok ha segiteni kellene egy fiun es nem kiosztani? Mindig akkor gyulnek a lanyon ha ki kell osztani egy fiut mert nogyulolo, de mikor tanacs kellene akkor egy sincs.
2012. júl. 8. 18:34
 9/29 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, a kegyetlen és érzéketlen, rideg való életben!


Én is így járok, elég csak rám nézniük és inkább hazudják azt, hogy van barátom. Aztán csá, ha kezet rántok nagyon ritkán hajlandóak kezet is fogni velem. Talán azt hiszik leprás vagyok?


Javaslom, hogy dugjál meg ronda tini lányokat, ők még nagoyn kíváncsiak és mivel te pénzes vagy, illetve igazi férfi, a tested miatt előnyben lennél náluk. Tudom, aljas dolog kihasználni tini lányokat, de neked is jár a boldogság az élvezetek. Ha a sok lány élvezheti ezt az életet, akkor mi fiúk is hadd élvezzük már, ne csak a munákból, a szenvedésből álljon az életünk!

2012. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ha hitelt veszek fel azt lakasra vagy autora akarom.
2012. júl. 8. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!