Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mivel veszitek rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mivel veszitek rá a barátnőtöket, hogy ne álljanak szóba velünk? (a barátnőivel)

Figyelt kérdés
Már nagyon unom, hogy barátnőm hanyagol a pasija miatt. Csak róla beszél,ami velem történik meg sem hallgatja. Ma is beszélni szerettem volna de ott volt a pasija. Mondtam visszahívom később azóta sem veszi fel a telefont. 18/L
2012. júl. 8. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
szexel?
2012. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
és ezért a pasija a hibás...
2012. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Talán mert az élet nem a magányos barátnők pátolygatásából áll, hanem párkeresésből, családalapításból, munkából és _szabadidőben_ haverkodásból.
2012. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AvernusTriad ***** válasza:

Mindenért a pasi a hibás?

- Ha a haverjaival tölt időt, akkor hanyagol titeket.

- Ha a párjával, akkor elveszi a barátnőitől.

- Ha megtalálja az egyensúlyt, akkor meg éli az életét, és nem szereti a párját.

2012. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem a pasija a hibás..
2012. júl. 8. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
meg a barátnőd is. mondjuk azt mondd meg neki, hogy úgy érzed mostanában veled nem tölt annyi időt mint eddig, sőt figyelembe se vesz, és ez neked rosszul esik. ezentúl nem fogod keresni, majd keressen ő ha akar, de ne várja h a karjaiba omolj mert egyszer épp unatkozott és eszébe jutottál ;) aztán szállj le róla, és ne keresd!
2012. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!