Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a csajok lejjebb adni az igényeikből egy pasit illetően?

Figyelt kérdés
Gondolok pl arra, hogy mar nehany eve gazdasagi valsag van, a legtobb ember sokkal rosszabul keres, mert sokkal dragabb lett az elelmiszer, a ruhanemu, a benzin. A lanyok is tudjak ezt megsem hajlandoak semmiert sem lejjebb adni, csakis a vagyonos pasi kell nekik minden aron. Nem ugy akarjak hogy majd egyutt a pasival megteremtenek mindent, hanem azt akarjak hogy pasi apukaja legyen gazdag es toljon alajuk mindent. Nem erdekli ha a pasi nem ert semmihez, nem keres penz csak bulizik stb. Meg a gazdag apuka tolja a fia ala a kocsit a penzt, addig ok is orulnek. Mi ez a lanyoktol hogy nem tagitanak az ilyen dolgok felol? Tisztelet a ritka kivetelnek. Meg itt mindig azt mondjak hog annyira nem fontos a penz, csak masodlagos. Akkor miert jar rengeteg magyar lany Dubaiozni? Nem hiszem, hogy csak szorakozasbol, kirandulni, pihenni.
2012. júl. 9. 09:49
1 2
 1/12 AvernusTriad ***** válasza:

Milliomodik ilyen kérdés...


[link]

2012. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még egy kicsit általánosíts légy oly szíves.
2012. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezerszer el lett már pofázva, nem rinyalni kell, pénzt keresni!
2012. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok... Megint az általánosítgatás megy. A párom sem gazdag és olyan nagyon jóképű, de mégis szeretem.
2012. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért mennek a lányok dubai-ozni? Mert pár hónap alatt annyit keresnek, mint más egy év alatt, na meg ez a legkönnyebb pénzkereseti lehetőség.

A jelenlegi pasim egyáltalán nem pénzes, és megdolgozik mindenért, jó magam meg épp munkát keresek.


Mellesleg baromira nem kéne általánosítani, azért mert pár celebtől meg elkényeztetett luvnyától ezt láttad még nem ilyen az összes csaj.

2012. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shaddark ***** válasza:

Szerintem aki nem fogja meg őket azt ésszel képezik le, ilyenkor vannak a nagy elvárások.

Aki "megfogja" őket azzal szemben már nem lesznek, örül ha vele lehet.

Amúgy nem ez a jellemző a lányokra, apuka - anyuka teszi ezt velük, amíg nem élnek külön addig átveszik ezt az életüket egésszen biztosan boldogtalanná tévő életszemléletet tőlük.

De ha valaki közel férkőzik a szívükhöz nem kell már nekik se kocsi se nagy ház...

2012. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mivel elég kevés a pénzes csávó, a pénzéhes csajszi meg sokkal több, előbb-utóbb a pénzre ácsingózó csajok java része kénytelen lesz visszavenni az igényeiből, különben egyedül döglik meg.
2012. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
doktorrossz. Ez mind szep es jo, barcsak igazad is lenne, de sajnos ha a penzehes csajok nem talalnak itthon penzes pasit akkor sem adnak le az igenyeikbol, hanem kimennel kulfoldra inkabb elkeseredesukben es ott fognak penzes fazonokra vadaszni.
2012. júl. 9. 11:11
 9/12 Shaddark ***** válasza:

Szerintem neked valami nagyelmed lehet és azt próbálod így feldolgozni?

Nem baj ha így van, jól teszed de ne éld bele magad nagyon mert a nőkhöz dominancia kell, a pénz és egyebek századrangúak ehhez képest.

Gyakorolni kell keményen, ha minden nap leszólítassz 50 csajt 2-3 hónap múlva az lesz itt a kérdésed hogy hogyan lehet elbújni előlük mert állandóan üldöznek :)

Amúgy aki csak a pénzre hajt az elég sivár lelki életű, az nem adja lejebb hanem osztozik másik 30 lánnyal a pasin... Úgyhogy hálistennek neked és más normális srácoknak nem lesz kapcsolata velük, ami nagyon jó dolog. A maradék 99% meg csak a férfira vár, aki magabiztos, férfias, határozott és tök mindegy mennyi pénze van vagy hogy hogy néz ki...

2012. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Shaddark ***** válasza:

nagyelmed = sérelmed :)

ez a vakon gépelés még nem naon megy nekem...

2012. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!