Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezeknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezeknek a dolgoknak a kiküszöbölésére?

Figyelt kérdés

Ma buli lesz és van egy tök jó rucim szépen áll rajtam nem vagyok sovány hanem olyan mindenem van típus!De nálunk mindenki ismer mindenkit és félek hogy megszólnak a kicsit extrém ruha miatt!!:(

A másik dolog hogy nincs ÖNBIZALMAM!!

Félek elmenni a sok ember előtt mindig valami kényszer cselekvést csinálok : birizgálom közbe a hajam lóbálom a kezem stb..Kérdések:Mit csináljak ha majd megszólnak a hátam mögött ne törődjek velük?

Nincs önbizalmam mit mondogathatnék magamnak amitől lenne egy icicpici vagy mit csináljak?

Hogy csináljom hogy miközben megyek ne csináljak semmit!

A másik 16 leszek ihatok már egy kicsit?


2009. júl. 11. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyél táskát, azt szorongathatod, nem feltűnő :D ha nem vagy biztos a ruhában, előbb próbáld fel és kérdezz meg néhány barátodat, szerintük milyen.
2009. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor olyan ruhát vegyél fel amiben jól érzed magad,mert ,ha ezen görcsölsz,hogy úristen megszólnak a ruha miatt,azért is azt fogod érezni,hogy mindenki téged néz.Persze az nem úgy lesz.Vegyél fel olyan ruhát,amiben jól érzed magad és így lesz egy jó estéd.Mert ha ezt az önbizalmatlan ruhát veszed fel :-) elronthatja az egész estédet.Koccintani vagy csak úgy inni,meg nyugodtan lehet,a normál keretek között,ha érted mire gondolok...

Egy kis kóstolótol nem lesz bajod.

2009. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazatok van, de ott van az ellenpélda, hogy ha mindig csak a megszokott ruháit veszi fel, akkor soha semmi nem fog változni.

Szerintem gyorsan kérdezz meg egy-két olyan embert, akiről tudod, hogy megmondja az igazat (szóval lehet, hogy a barátnőd cska azért mondja, hogy jó,mert nem akar megbántani).

Egyébként merd felvenni:) Lehet először kínos lesz, vagy kicsit furán érzed magad, de semmi baj, majd elmúlik:)

Vigyél szerintem is valamit, amit foghatsz a kezedbe, azzal nem baj, ha elbabrálsz.

Meg gondolom nem egyedül mész. Amikor nagyon zavarban vagy, akkor ott lesznek melletted, beszélgessetek, vagy valami. És mosolyogj:) TÖbbet ér, mint bármelyik ruha:)

Aztán majd írd meg nekünk, hogy hogy sikerült:)

Sok sikert!;)

2009. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindegyik válaszadónak igaza van!De én is pont erre gondoltam amire a kedves 3. válaszoló!Na majd meglátjuk és -------->mosolygás:)Majd értesítelek titeket!!
2009. júl. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!