Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válaszzak?

Figyelt kérdés
két fiu is tetszik nagyon és valoszinüleg ez forditva is igaz..de eccerüen nem tudom etiztázni magamban,hogy kit szeretek/ tetszik jobban.... : / hogyan válaszak????
2012. júl. 9. 18:11
 1/9 okoska31 ***** válasza:

számold ki.


ecc-pecc-kimehetsz....

2012. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Én megmondtam válasza:
Írj privátba ha van kedved egy harmadikhoz:P
2012. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a kiszámolás hülyeség sztem ezt te is tudod..és nem nincs kedvem harmadikhoz..azt se tom kivagy de tök8..
2012. júl. 9. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Először kiszórsz az ablakpárkányra morzsát.Aztán lesed egy hónapig kb amíg nem tudsz egy statisztikát csinálni arról,hogy mely madárfajok eszik meg a legtöbbet belőle.

Ha ezzel kész vagy akkor fel kell állítanod egy egyenletet ami alapján ki lehet számolni,hogy mennyivel több van az adott madárfajból.

Ha ez a szám nem egy hanem többjegyű akkor a számokat össze kell adni amíg egyjegyű nem lesz.

Aztán a számot megnézni a számmisztika alapján,hogy mit jelent.


Így.

2012. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy jó választás. Akármelyiket is választod, bánni fogod, hogy nem a másikat. Ezért kell megvárni, amíg betoppan a nevető harmadik.
2012. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
elöször ráirod a két nevet egy kis papirra.összehajtod és bedobod egy kalapba . majd huzol egyet.Megnézed a nevet.Ha huznál még egyet akkor a másik tetszik jobban ha elfogadod a huzásod akkor ő. :)
2012. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyiket se válaszd!

Ha a 2 közül lenne 1, akiért tényleg odalennél, akkor nem lenne kérdés, hogy kit válassz. Mivel ilyen nincs, ne válaszd egyiket sem.


Sokan félve a magánytól, hasonló szituációban nem merik betartani ezt az aranyszabályt és mindig választanak aztán meg benne ülnek a rossz kapcsolatban hónapokig-évekig.

Ahelyett, hogy felszabadultan keresnék az igazit, aki általában a legváratlanabb pillanatban lép be az ember életébe, viszont ha nem vagy szabad, akkor nem biztos, hogy időben észreveszed.

2012. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. Volt 2 lány akit nagyon megszerettem. És ők is engem. Egyikükben a kis vadócságot, kiszámíthatatlanságot, pajkosságot szerettem a másikukban meg azt, hogy sok mindenben egyet értettünk, szinte ugyan olyanok voltunk, ugyanazt szerettük mindenben ugyanaz volt a véleményünk. Az első lány mindig kihúzta belőlem mit gondolok a másik meg olyan makacs volt mint én és nehezen mondtuk el mit gondolunk. Nem tudtam dönteni. Majd egyszer találkoztak. Aztán egyre többször voltunk együtt és legjobb barátnők lettek. Én meg így nem akartam már bele menni, csak mindig fájt volna valamelyik lány szíve, illetve kárt okozott volna a barátságnak így hármunk között. Így hát hagytam az egészet, egy év múlva már csak szép emlékek lettek ezek és most nagyon jó barátságban vagyunk. Persze mindig ott motoszkál benne a mi lett volna ha kérdés, de ez van:) Azt hieszm végtére is jobb is így:)
2012. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az első nagyon bejött volna, akkor a második nem tetszett volna meg. Szóval a második. 14/F
2012. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!