Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy pasi zenél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yugym kérdése:

Lányok! Ha egy pasi zenél valamilyen hangszeren az vonzó, csábító hatással van rátok?

Figyelt kérdés
Tudom biztosan , hogy tetszik de ezzel lehet csajozni ?
2012. júl. 9. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy a többi lány hogy van vele, de engem ilyennel nem lehet megfogni.
2012. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vonzó, ha azért teszi, mert szereti csinálni és imádja a zenét. De ha csak csajozás miatt, hogy vonzóbb legyen, akkor baromira szánalmas...
2012. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem a zenén múlik. Ha bejön a srác, akkor felőlem még a legbénább hangszeren is játszhat. De zongora az fasza. :D Volt egy barátom, aki zongorázott. Megkívátuk egymást, és ott volt a zongora ágy helyett.:D De a gitár a legnagyobb vonzóképességű szerintem, ha ronda is vagy. :)
2012. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért vannak aszexuális hangszerek is.

Hárfán pl férfi ne játsszon. Valaki nemrég rákérdezett a szintetizátorra, az kérem nem hangszer.

Gitározni meg már lassan mindenki tud.

A zongora nagyon komoly, és vonzó.

2012. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos tipusú lányoknak bejön. Inkább a kicsit művész lelkületűeknek. És lehet vele csajozni:)
2012. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem vonz, ha annyira ért hozzá:) De ha csak bohóckodik, akkor felejtős..
2012. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat .

Tévedés ne essék én már nagyon régóta szeretnék játszani egy lánynak mert szerintem olyan romantikus .

Az utolsó komment igaz a szinti nem hangszer XD

Egyébként zongorázok ....

2012. júl. 9. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Gitározok. Tetszik a csajoknak meg minden de úgy igazából nem nagyon lehet vele de ha egy lány már megvan és úgy gitározol neki akkor hidd el csöpögni fog :D
2012. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!