Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi szerintetek?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem ismerkedni mostanában,nem is járok olyan helyekre,még az exemet szeretem.Van egy bolt,ahova néha bemegyek,ott van egy biztonsági őr.Egy ideje észrevettem,hogy mikor meglát,hosszabb ideig a szemembe néz,persze sokszor úgy teszek mintha nem venném őt észre,akkor viszont fizetésnél ott terem a kasszánál,mintha ott lenne dolga.Ismerem az ilyen nézést,nem hiába figyeltem fel rá.Viszont egyet nem értek.Nem mosolyog soha.Valahogy fel akarja hívni magára a figyelmet,de mit vár pontosan?Hogy egyszer én is nézzek mélyen a szemébe,vagy mosolyogjak,és megteszi a következő lépést?Vagy talán odamegyek és kérdezek valami hülyeséget hogy szóba elegyedjünk?:)Lehet hogy van nője is,nem égetem be magam ilyennel,inkább csak az érdekel,hogy mit is akar.Még mielőtt valaki azt gondolná,nem lopni járok oda:) Menjek be talán minden nap kíváncsiságképpen? :)
2012. júl. 10. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Utánam is jött már biztonsági őr, sőt, le is szólított. Férfi létemre, basszus... :D Szerintem csak teszi a dolgát.
2012. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy nem.

Lehet, hogy nem te vagy az egyetlen, akit megnez. Egy boltban sok csinos lany megfordul, egy biztonsagi or munkaja soran pedig sok az uresjarat... unalmaban nezelodik.


Lehet, hogy nem mer komolyabban kezdemenyezni. Ez esetben rajtad all, hogy erdekel-e teged o annyira, hogy kuldjel bizonyos jeleket, esetleg odalepj hozza megszolitani.

2012. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!