Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen kezdtetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen kezdtetek el pasizni / csajozni?

Figyelt kérdés

nem perverzségre gondolok hanem hány éves korotokban szólítottatok le egy pasit / csajt?mit mondtatok neki?

normális válaszokat, kort és nemet is írjatok.

14/l


2012. júl. 10. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

15 évesen

18/F

2012. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

15/L

20/F

2012. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 galen malek ***** válasza:

13

30/F

2012. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pasizni/csajozni az óvodában kezdtünk. Volt már valami vonzalom ott is, bevonszoltuk egymást a nagy fenyőfa alá és punci valamit farok-mutogatások közepette közöltük egymással szerelmünket. Volt, hogy a délutáni szunyán a kislány mellett feküdtem és fogtuk egymás kezét a pokróc alatt, aztán odahúztuk, hogy megfogdoshassuk egymást. De ez olyan kis ovis hancúr. Aztán ez elmúlt, hosszabb szünet, harmadikban-negyedikben vörös arccal odarohantunk az udvaron a kislányhoz, odavakkantottuk, hogy szerelmesek vagyunk és elé is rohantunk egyből szégyenünkben. ))) Hatodikban, 12 éves korban voltak a csókolózások, de ezek csak olyan kis szájrapuszik voltak, de nagyon nagy jelentőségük volt. Nyolcadikban már azért bőséges mellsimogatás, szoknyák alá nyúlás, szóval bővült a repertoár. És így tovább...
2012. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

18 évesen mentem el randira. (abból nem lett semmi)

21 évesen lett pasim.


24/n

2012. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én voltam a 4-es és 60 éves vagyok/F
2012. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.:]

2.ik ezt h érted??:D

2012. júl. 10. 14:00
 8/16 anonim ***** válasza:
15 évesen volt 20 éves palim:)Most vagyok 20
2012. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jaaa.:D köszi a választ.
2012. júl. 10. 14:10
 10/16 anonim ***** válasza:

15-évessen kezdtek érdekelni a lányok. (addig kockultam)

16 - évessen kezdtem "megszólítgatni" a csajokat.

17 - évessen veszítettem el a szüzességem.

Azelőtt visszahúzódó félénk gyerek voltam.

Az ominótzus eset után 180fokos fordulatot változott az életem.


16-17 évesen mindennel bepróbálkoztam a humoros dumától a megértőn át a bunkóig.

(kisérleteztem)


Aztán pont akkor történt meg a dolog mikor nem számítottam rá. sokat ittam és jól elbeszélgettem egy lánnyal, és az ágyban kötöttünk ki.

2012. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!