Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e olyan lány, akit megtaní...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan lány, akit megtaníthatnék csókolózni? Fiúk, ti nektek sikerült-e már ilyen lányt találnotok, aki kimondottan tőletek tanulta meg a csókolózást, de nem történ semmi más sem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs azon mit tanítani
2012. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mert túl messze lakik és nem jött össze sajna!
2012. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
basszus ennyire unatkozol?:DD órákat adsz, mennyiért?:'DD te jó ég:D
2012. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még sose csókolóztam. Ma fogok találkozni azzal a sraccal, akivel itt ismerkedtem meg. Megbeszéltük, hogy a csókig megyünk el. Szóval meg fog csókolni.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem lehetetlen. Neki bejött.

2012. júl. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem megtaníthatnál, még sose csókolóztam
2014. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Berohadt szájú fogkrémet nem ismerő herpeszes nő is érdekel? Aki nem ilyen, nem hiszem, hogy rá lenne szorulva az ajánlatodra.
2016. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!