Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbi/bi lányok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi/bi lányok milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
szeretnék már egy normális lányt, akinek tetszem is.L17
2012. júl. 11. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy lánynak van stílusa, nem olyan mint mindenki más, hanem inkább kitűnik a tömegből. Én is ilyen vagyok. Csak vékony/normál testalkatú lányok tetszenek. Ezek így fontosak nekem külsőre. Belsőre meg legyen vidám, rendes, megbízható, és tudjon szeretni és ezt ki is mutatni. Valamint ne kelljen bujkálnom vele... vállalja fel hogy velem van.
2012. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a fiús lányok jönnek be :) A vagány, lehetőleg zöld szemű erőteljes kisugárzású lányok azok, akik azonnal felkeltik az érdeklődésem...
2012. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyetértve én is szeretem az olyan lányokat, akik kitűnnek a sorból. :) Olyat is keresek. Engem a barna hullámos, göndörkésebb hajú lányok tudnak nagyon megfogni. :) 19/L
2012. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én a mostani félrövidre vágott hullámos hajammal együtt kicsit biztos magamra vonom a figyelmet:D ha hozzászámítjuk a magasságomat is.. de legalább nem veszek el a tucatok között ;)

egyébként az tényleg fontos számomra is, hogy különleges legyen :) én nem jövök össze akárkivel

19L

2012. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, az én figyelmemet magadra vontad :D
2012. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!