Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit elzüllöttem, sok buli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit elzüllöttem, sok buli sok kavarás, szerintetek meg tudnék változni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendes lány lenni.. van olyan fiú aki elnézi, ha van egy "múltad" de megváltoztál? (szex soha nem volt csak egyéb meg sok ivászat)

20/L



2012. júl. 11. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van
2012. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, olyan is van, aki segít teljesen kijönni ebből, és megtapasztalni, hogy sokkal jobb dolgok is vannak az életben.
2012. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szép vagy bazz

meg lehet de ha már cefrefüggő vagy akkor kösd fel a bugyid! Ha meg még drog is hát...

2012. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van, aki elnézi, sőt, 25 fölött mindenkinek van már múltja. Csak készülj fel, hogy neked is el kell nézni a srác múltját is.
2012. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
alkesz vagy? akkor kösz nem!
2012. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen sracok igen:) sot ahogy irtak meg segiteni is megprobalnak stb.:)


A normalis embereket, nem erdekli a multad, csak az, hogy milyen iranyban haladsz:)


Ice

2012. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha igazán akarod, akkor biztosan meg tudsz változni.

Igen, vannak olyanok akik elnézik, szerintem nem is kevés.

2012. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kicsit én is így érzem magam mostanába de sokat kockulok szal azzal ellensúlyozom xD
2012. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam mikor nem volt pasim aztán most 4 éve vele vagyok ugyh csak pasit kell találnod aki normális
2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki és aranyos, kedves lány vagy akkor megmentelek.
2012. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!