Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik ilyen? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ilyen? (főleg nők válaszát várom)

Figyelt kérdés
Tegnap este moziban voltam pár haverommal, és kint volt egy nagyon ronda srác, aki tele volt pattanásokkal, a ruhája sem volt valami jó és még a feje formája sem, na és ha ez nem lenne elég alig volt 170 centi. Beszélgetünk, és egyszer csak azt vesszük észre, hogy dament 1 nagyon szép lányhoz és olyan szöveget levágott meg olyan magabiztosan adta elő magát, hogy az 5 perc beszélgetés után egyből megadta neki a számát és még puszit is adtak egymásnak. Mit láthatott benne ami felkeltette az érdeklődését? A lány 19 nek nézett ki, a srác 21 lehetett.
2012. júl. 12. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát láthattad, hogy létezik. most irigykedsz?
2012. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 okoska31 ***** válasza:
honnan tudod, hogy valódi szám volt, és nem csak lerázni akarta a lány?
2012. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Onnan hogy megcsörgette
2012. júl. 12. 17:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem irigykedek, de bosszant hogy a 180 centimmel és ápolt külsővel nem értem még el ilyen sikert
2012. júl. 12. 17:57
 5/13 anonim ***** válasza:
A szépség nem minden. :D
2012. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki a szép fiúkra bukik... sőt, én sose szerettem a szép arcú, tökéletes testű, fullra kinyalt srácokat.


Egy férfinak legyen karakteres arca, jó dumája, komoly kisugárzása.


Már korábban egy hasonló kérdéshez leírtam: ha választanom kellene Jean Reno és Leonardi Di Caprio között, az elsőt választanám...


és ha megnézed a Dr. House-t alakító színészt ( nem ugrik be a neve), na érte is rajonganak ám a nők... és tuti nem a szépségéért :D

2012. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És te miért nem mentél oda hozzá? :D

Aki mer, az nyer. ;)

2012. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

énis láttam már elég sok furcsságot.. csak lestem..

szval nem kicsi az esélye h a rondákat is elviszik :D

2012. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Senki nem akarja elhinni, ha egy nő azt modja, hogy neki a belső számít, nem a külső. Most láthattad, de még így sem akarod elhinni.

Az angol nők is odavannak Rowan Atkinsonért, gondolom nem a csábos szemeiért vagy a gyönyörű ajkáért.

2012. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A külső semmi. A belső a legfontosabb. A belsőtől többnyire (nálam) jobb lesz a külső.
2012. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!