Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok átlagos és átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok átlagos és átlag alatti szépséggel rendelkező lánynak nagy az arca, és még nagyobbak az elvárásai mért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanezt el lehet mondani a másik nemről is.Aki buta,koszos,igénytelen alkesz,az pofátlanul rámegy a 10-es csajokra,akik talán szóba sem állnak vele.

Amúgy azért van ez,mert mindig a legaljának van a legnagyobb önbizalma.

2012. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Aki szerinted átlagos vagy átlag alatti, az másnak lehet hogy a legszebb nő a Földön. Ami szerinted nagy arc, az másnak lehet hogy vonzó. Ami szerinted nagy elvárás, az másnak teljesen megfelelő. A kérdésed és a válaszom természetesen az ellenkező nemre is igaz.
2012. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, ketteskének teljesen igaza van, meg egyeske válasza végével is egyetértek.

Bár, én úgy vettem észre, hogy akikről az egyeske írt, azok jellemileg átlag alattiak (és még buták is!), nem feltétlen fizikailag.

2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki számít átlagosnak, vagy átlag alattinak? Pl akiket beválasztottak naaaagy nagy szépségkirálynőnek, azok szerintem totál átlagos csajok, és ráadásul még egyformák is.

Viszont a szomszéd kislány szerintem nagyon szép, és mégsem választotta be senki szépségkirálynőnek, és nem is számít az osztály legjobb csajának.

Ne beszéljünk már ilyen hülye rébuszokban.

2012. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megválaszoltad magadnak a saját kérdésed,átlagos alatt azt értettem amit elmondtál."Akiket beválasztottak naaaagy nagy szépségkirálynőnek, azok szerintem totál átlagos csajok, és ráadásul még egyformák is."
2012. júl. 13. 01:00
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Azért ilyenek, mert a csúnyaságukat a nagy önbizalmukkal próbálják kompenzálni, ami szerintem taszító. Aki nem szép és még nem is tesz semmit a "szépségéért", sőt, büszke is rá, az inkább maradjon csendben!

18/F

2012. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Meg a gyerekekbe belenevelik, hogy övék a világ. És komolyan is veszik. Sokan azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, bárkit megkaphatnak.
2012. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!