Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ideálotok úgyértem mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideálotok úgyértem mi jön be 1 csajon és ki mitől vadul be igazán, mitől izgultok rá 1 csajra?

Figyelt kérdés

Ezt most a pasiktól kérdezem nektek mi az ideál tudom h mindenkinek más de néhányat leírhatnátok(most csak a külsőségek érdekelnek....)pl szőke v barna v fekete v vörös....nagy v kismell....milyenszínű szem

azt szeretitek ha a csaj sovány v inkább legyen rajta mit fogni...az olyanok akik jók az ágyban v inkább lehessen vele beszélgetni meg ilyesmik...

15/L


2009. júl. 12. 19:10
 1/8 anonim válasza:
90%
Én nekem a haj annyira nem számít de ha mondani kell akkor szőke és barna. Valamiért elsőnek a nők mellét nézem meg, szeretem ha van az is és legyen jó feneke is. Nagyon vékony ne legyen mert az nem szép, de kövér sem legyen. Legyen mit fogni, igen.
2009. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én először az arcot nézem, utána a feneket, majd az összképet. Ha nem szép az arca, ha nem ragyog, a többit már nem is nézem meg. A feneke legyen nagy de nem széles..

Haj, szem teljesen mindegy csak jólálljon neki.

Nem szeretem a sovány lányokat, inkább a teltebb, gömbölyűbb, nőiesebb alakot, az se baj ha picit nagyobb a pocija:)

És nemtudom miért, de nem tetszenek a szemüveges, kontaklencsés lányok, valamiért kiábrándít:S

17/F

2009. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh én ettől vadulok be igazán:

Ha a csaj szexi piros(érdekes hogy a piros mennyire vadító szín számomra) ruhában van, ami kicsit kiemeli a melleit, lágyan rásimul a testére és ezért gyönyörűen kijönnek a nőies vonalak, (ehhez persze nem szabad nagyon vékonynak, se túl testesnek lennie...) és ehhez ha még társulnak kecses lábak az nagyon nyerő. Aztán imádom ha a lány haja kicsit az arcára "lóg", vagyis elöl van, ez szerintem mindenkinek jobban áll mintha hátul össze lenne fogva, jah és a színe nekem mind1,nah és nem utolsó sorban a szemek... fú ha látok egy szép szemű lányt akinek még ki is van húzva a szeme, uhh és azzal rámnéz... na aaaaaazzz....attól szinte elélvezek XD (Kedvencem a zöldes-barna szem amúgy)


Nah igen röviden ennyit a külsőről, ami mit sem ér ha a lánnyal nem lehet beszélgetni vagy idegesítő.

2009. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszadó a leírásod pont rámillik XD(am is a kedvenc színem a piros mert az olyan vad de mégis elegáns szín azt nemlehet nemészre venni:D)
2009. júl. 12. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg?? :):) Szívesen megismernélek "belsőleg" is... mit gondolsz? :) 16F
2009. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barna haj,kis mell ((L)) szem az mind1, pont jó alkat, legyen segge...LEgyen jó az ágyban, és lehessen vele beszélgetni ;)
2009. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy lánynak először az arcát nézem meg, nincs mell/fenék/test ideálom (jó, azért emberi külseje legyen), ha szép a mosolya, onnantól baj nem lehet, a mosoly a gyengém:)


18/F

2009. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én először az arcát nézem meg, utána a a fenekét, melleit. Legyen rajta mit fogni(legyen sportos), de kövér se legyen :D, Legyen kedves, szeretnivaló és ne legyen nagy egója, és okos is legyen :D:D Most azt gondoljátok iylen nincs pedig van, egy suliba járunk :D
2009. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!