Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/Lányok nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Lányok nektek milyen profilkép jön be egy erotikus közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már pár saját fotóval egész alakostól - néhány nagyon becses testrészemig de valahogy egyikkel se arattam osztatlan sikert. Egyeseknek túl sok volt az meztelenség másoknak túl kevés. Egyáltalán van olyan testrés a férfiakon amit előszeretettel néztek meg? (mert mondjuk én elég mell orientált vagyok, szóval fordított esetben tuti azt ajánlanám esetleg feneket ha valamiért nem elégedett az adott nő az ikreivel.)
2012. júl. 13. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt tudom csak ajánlani hogy olyan képet rakj fel ami nem kihívó nem sötét és nem olyan amin nem látszol rendesen, nem jók a fényviszonyok vagy másabb képet mutat mint ami vagy..ne egész alakosat hanem szerintem mosolygós arcosat..az a legjobb én csak ezt tudom ajánlani:)
2012. júl. 14. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!