Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka az aszexualitásomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka az aszexualitásomnak?

Figyelt kérdés
Évek óta tart egy problémám.Képtelen vagyok rávenni magam ,hogy akarjak párkapcsolatot.Ez nem lenne gond csak érzem ,hogy ez így nem jól van.Régen akartam és próbáltam is ,de mivel mindig elutasítottak így egyszer megtört bennem valami és azóta nem vagyok képes a spontán bizalomra.(Nincs szükségem olyan kérdésre ,hogy akkor kívánom -e a szexet meg szoktam -e mert a válaszom nem és nem is szoktam).

2012. júl. 14. 03:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor egy más kérdés: amikor próbáltad jó volt?
2012. júl. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

".Ez nem lenne gond csak érzem ,hogy ez így nem jól van."


Mert? Nem értem. Ha meg még a szexet sem akarod, kívánod, akkor végképp fogalmam sincs, mi a gond az aszexuális életvitellel?

2012. júl. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Heteroszexuális vagyok és ez biztos.
2012. júl. 14. 04:01
 4/18 anonim ***** válasza:

Állj. :) Én nem írtam, hogy homoszexuális lennél. Még csak eszembe sem jutott!


Talán tartasz tőle, hogy az vagy? :)


Megvan, miért próbálod "erőltetni"- hogy bizonyítsd önmagadnak a heteroszexualitásod. Miért annyira fontos bizonyítani?


Nekem például nem lenne az, ha aszexuálissá válnék, mivel biztos vagyok benne, hogy sosem voltam homoszexuális. A csírája sem volt meg bennem. Így nem különösebben számítana a heteroság bizonygatása, beérném a hetero múltammal. :)

2012. júl. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Különben csak annyit kérdeztem, hogy amikor próbáltad az ellenkező nemmel, akkor jó volt-e, élvezted-e, elmentél-e, ilyesmi?
2012. júl. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mikor próbáltam nagy ritkán jó volt ,de a kérdés első sorban nem a szexről szól . Az asszexualitás gyűjtő fogalom.
2012. júl. 14. 04:07
 7/18 anonim ***** válasza:

Tudom. De még mindig nem értem, miért zavar, ha semmiféle módon nem csinálod, élvezed a szexet?


Ha mégis csinálod-élvezed valahogyan, a válasz egyszerű: heteroként találnod kell egy olyan társat, aki passzol az igényeidhez, és akkor majd együtt csináljátok.


Másképp én nem tudom értelmezni. :)

2012. júl. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kösz ,hogy idegesítesz a válaszoddal ,sokat segítettél.
2012. júl. 14. 04:11
 9/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha idegesít. De erre nemigen van "jobb" válasz. Ha nincs jelen a szex semmilyen formája mondjuk önkielégítés, fantázia, stb. formáiban, akkor szerintem felesleges rajta rágódnod, hogy "kellene".


Nem vágysz rá, pont.


Ha mégis jelen van valahogyan, és hetero vagy, akkor a fantáziáidat kell átültetned a valóságba, és olyan társat keresned, aki hajlandó megtenni veled, amire vágysz.


Azért írom ezt, mert sokan a "hagyományos" szexet simán nem élveznék, és azt hiszik úgy "kellene", ők pedig aszexuálisok. Valójában nem igazán tudják, hogyan "kellene", vagy mások hogyan élvezik, csak van egy elképzelésük. Ilyenkor általában azt, ahogyan ők élveznék, károsnak ítélik, és elfojtják.


Pedig néha ártatlan, ártalmatlan dolog. Például egy kis fétis, vagy ilyesmi.


Ha viszont át tudják ültetni a gyakorlatba, akkor megfelelő társsal élvezhetik a szexet.


Lehet, hogy ez hülyeség, és rád nem igaz egyáltalán, de azért gondoltam: leírom, hátha segít. Ha nem, bocs.

2012. júl. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ahogyan írtad kérdező: gyűjtőfogalom. Ennyi információból lehetetlenség megállapítani, mi az oka.
2012. júl. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!