Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés
Haver csaja letiltott ma facen pedig sose ártottam neki, jó lehet nem vagyok szimpatikus neki! De miért nem írja meg, hogy miért tilt? Egy utcában lakunk és leszünk egy társaságban nem lesz gáz neki? Azt hozzá teszem soha sincs cigijük de szokott kérni a csaj adok én. Szerintetek lesz majd még pofája kérni? És, ha majd kér és én azt mondom neki nem adok cigit ne haragudj, ha letiltasz facen akkor a cigim se keljen nem kell ki használni! Erre mit mond majd? De meg is teszem amúgy. Meg unom már azt is, hogy állandóan kunyizik mindenki tőlem. 24F, csaj meg 19
2012. júl. 14. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Annyira tudom irigyelni a mai fiatalok problémáit ... :-S
2012. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úristen, letiltott fosbukon, nagy ügy. Xard le, akkor ne adjál neki, ennyi.
2012. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel de azért utálom az ilyet, hogy semmi indok. Múltkor letiltottam haverom csaját de meg is írtam neki miért. Azóta oldottam és vissza jelöltem! De nem gáz azért, majd ma is le megyek az utcára ott lesz és akkor majd rá gyújtok kopogni fog a tüdeje és le akar húzni én meg nem adok de akkor megint én leszek a szemét!
2012. júl. 14. 14:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát ezek után nem is adok cigit neki :))))
2012. júl. 14. 14:52
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Fú, ez ám a bosszú. Manapság megbeszélni a problémát luxus? És Te komolyan 24 éves vagy? Gáááz.
2012. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
24 vagyok igen! Nem gondolod, hogy én fogok nyalni egy 19 évesnek azért álljon már meg a menet! Az a gáz amit ő csinál! Nekem, ha gondom van megírom! Arra nem gondol majd amikor egy társaságban leszünk.
2012. júl. 14. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy nyalj neki. Amúgy nem tudom Te milyen faszbuk felhasználó vagy, de én azokat szoktam tiltani, akik minden szarral teletömik a falat. De én szerintem megkérdezném, hogy "figyelj, láttam blokkoltál, van ennek valami oka? Én szeretnék jóba lenni veled, mégiscsak jó haverom a palid".
2012. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még valami ez nem bosszú, de miért adnék, ha ő ilyen. Tegnap a pasiját elvittük Pécsre fizetve lett a busz jegye a piája a cigije nem volt nála 5 ft, és mindig ez van amikor el megyünk szűrni náluk soha sincs pénz, múltkor megkérdeztem mit kér mi vettünk piát ő kért szotyit meg jégkrémet. Persze 2,5 doboz cigi elment rájuk jó meg magamra!
2012. júl. 14. 14:58
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem szokásom te szemetelni a falam de ő neki igen és minden hülyeséget lájkol pl. "ok" - lájk :DDD Persze meg is kérdem tőle, mi az oka ennek! De elvágta magát attól még nálam!
2012. júl. 14. 15:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű és jó tanács: törlöd a facebook-od és nem lesz min idegeskedni. :D
2012. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!