Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is így vagytok vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is így vagytok vele? Undorodok attól ha 1 lánynak nagy a lába 40+ os.

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ne a lábát nézd. A lábmérete sosem érdekelt. Sokkal inkább a szemei, az arca, és a testének más domborulatai.
2012. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Már miért lenne undorító? A lábméretéről senki nem tehet :D
2012. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
ránézésre honnan tudod h hányas lába van?....40+..tehát a 40es az még jó a 41 már nem? ....meg nem mondod az életben h az hányas..
2012. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

nem, mivel nekem is 40+os (42). de szerintem 180 cm magasan hülyén is néznék ki 36os lábbal. mondjuk eddig egy pasinak sem volt problémája a lábméretemmel (vagy lányos zavarukban nem merték megmondni), inkább csak nekem, mert nem találtam a kiszemelt cipőből elég nagyot ((:


amúgy régen Japánban volt divat az icipici láb, a kislányok lábfejcsontjait eltörték és a talpuk alá hajtották, így valami ilyesmi lett a végeredmény: [link] (remélem, működik a link, telefonról írok, így semmi sem biztos (: )


ez pedig a Kínai megfelelője a dolognak: Aranylótuszok

Kínában - legalábbis az előkelő

családoknál - a női szépség

nélkülözhetetlen attribútuma, a

legfőbb vonzerő évszázadokon át

az elkötött apró (olykor 10 cm-nél

rövidebb) lábfej volt. Négy-hét

éves koruktól a leánygyermekek

lábfejét erős pólyával szorították

össze úgy, hogy ujjaik a nagyujjaik

kivételével a talpuk alá hajoljanak.


bocsánat a hosszú és a tárgytól (kissé?) eltérő válaszért, meg hogy undorító lábam ellenére idepofátlankodtam :P 16/L

2012. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

ja, és kérdező, a nagy röhögés közepette olvasd már el légyszíves, és értelmezd, hogy mit írtak neked..

utolsó voltam.

2012. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, ha ápolt, gondozott az a nagyobbacska lábfej.
2012. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különösebben nem jön be, de ez még nem lenne szakító ok!
2012. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!