Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sajnos nem tudtam eljárni sehova, szóval gondoltam feljárok chat-re ismerkedni, elütni az időt. És többször tapasztaltam, hogy ráírtam egy lányra (sőt olyan is volt hogy lány írt rám), és hiába mondtam nekik bármit, hiába kérdeztem tőlük bármit... mindig csak 1-2 szavas válaszokat adtak. A másik, hogy ők az égvilágon semmit nem kérdeztek! Tisztában vagyok vele hogy nem vagyok egy nagydumás srác, na de ez azért meglep...

Most az ilyen csajok azt várják el hogy szórakoztassa őket valaki, meg telebeszélje a fejüket hülyeségekkel, vagy mégis miért viselkednek így? (mert szerintem tök ismeretlenül elvárható lenne, hogy viszonylag alap dolgokat mindkét fél kérdez... meg nem 1-2 szavakkal válaszol)

Most válaszolhatnátok azt hogy én vagyok a balf*sz, vagy hasonló, de hozzáteszem hogy sokakkal teljesen normálisan el tudok beszélni... szóval ezért sem értem (lehet csak rossz ajtón kopogtatok?).

Tehát nektek mi a véleményetek az ilyenről? Nemtudom miért, de engem nagyon érdekel miért ilyenek egyesek :D

21 F


2012. júl. 14. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én példáúl fél éve írok valakivel,de soha nem kérdezõsködtem.Úgy voltam vele,hogy amit akar azt úgyis megossza velem.Ha akar a bizalmába fogad,ha nem akkor miért pofátlankodjak?És meg kell mondjam,hogy tartós,õszinte barátság van köztünk.Nem értem azt ha valaki pár szavas válaszokat ír eggy srácnak.Ez nem tudom mire jó.Esetleg húzni.
2012. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!