Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ez talán érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ez talán érdekes felvetés, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, egyre többet olvasom az oldalon, hogy a lányoknak miért jönnek be a mai szőrtelenített, kivágott rózsaszín pólós srácok és hát valami ilyesmire jutottam:


Azért keresitek úgymond ezeket a srácokat, mert nem férfit láttok benne, hanem barátot, akivel még pluszban dugcsizni is tudtok. Elpletykálgattok, shoppingoltok, facebookra profilképeket csináltok stb.. ohh és még valami: ők sokkal igényesebbek, mint az átlag, ahogyan azt ti mondani szoktátok.


A végére csak hogy engem ne támadjatok, Én aztán lesz4rom az ilyen srácokat és nem is zavarnak.

Jah meg irigy sem vagyok :D


És persze tisztelet a kivételnek, nem általánosítok.


üdv


2012. júl. 14. 22:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%

"Azért keresitek úgymond ezeket a srácokat, mert nem férfit láttok benne, hanem barátot, akivel még pluszban dugcsizni is tudtok. Elpletykálgattok, shoppingoltok, facebookra profilképeket csináltok stb.. ohh és még valami: ők sokkal igényesebbek, mint az átlag, ahogyan azt ti mondani szoktátok."


Negatív. Se a pletyi, se a shoppingolás nem mániám, azért szeretem őket, mert helyesebbek, szebb testük van, mint egy nagydarab szőrösnek (én abban nem látom a férfit, mást látok benne, nem írom ide, mert már kiosztottak érte :P).


Sőt, néha olyannyira más az érdeklődési területünk (ebben!) a "szépfiúkkal", hogy ő megy "shopingolni", én meg egész más helyekre addig. :)

2012. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
igaz :D
2012. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Hát tisztelet a kivételnek de szerintem elég szánalmas némelyik lány aki tényleg eszt akarja! Nem igen értem őket!
2012. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%

""Azért keresitek úgymond ezeket a srácokat, mert nem férfit láttok benne, hanem barátot, akivel még pluszban dugcsizni is tudtok."


Ez meg főleg nem igaz. Lehet jóbarát is, de szexuálisan csak az ilyen "bizserget", ha ránézek. Nem túlzásokra kell persze gondolni! :)))


De egy nagydarab, kigyúrt, szőrös nekem olyan, hogy sétálhat előttem belőle akár 10 is, teljesen "immúnis" vagyok rájuk. :)

2012. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
45%
Én nem tudom melyik lánynak jönnek be ezek a tipusúak, de nekem tuti nem, én lenézem őket mert megtehetem, átlagos lány vagyok, átlag családból, de az amit ezek leművelnek, a rózsaszín pólójukkal a divat fejükkel, nah hát ki ver a víz..ezek nem férfiak hanem kisfiúk akiknek a divat, a sex a legfontosabb meg h ki legyen nyalva a seggük és hozzájuk járjon még egy pláza macska...Bocs ha durva voltam..Ilyen vagyok...Akkor legyen vki gizda ha maga dolgozott meg azért amilye van és ne hordjon lányos cuccokat,amire azt hiszik h qva jól áll nekik....:)
2012. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
54%

Engem is csak ők tudnak felizgatni. Ha szőrös, eleve kizárt, hogy ráizguljak. Ez van. :$


Az ilyeneknél van meg a szikra, nekem ők a férfiak. Nem tehetek róla, ez ízlés!!! :D

2012. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%
Egy férfi szőrös és nem vesz fel rózsaszínt!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%
5. Én nem kifejezetten a rózsaszín pólósokra gondoltam itt. :) És pláza macska meg végképp nem vagyok. :D
2012. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%

7 Kinek ki a férfi. Nekem szőrös nem kell, az biztos! :D Ne kezdjük megint, már ezernyi helyen megvitattuk ezt a témát. Gondoljatok amit akartok, én akkor is iszonyodom a szőrtől. :$


Nem attól férfi a férfi. Nekem legalábbis.!!!

2012. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Véleményekre vagy kíváncsi ugyebár. Nem értek egyet veled. :) Azért szeretjük őket, mert kellemesebb hozzájuk érni, jobban néznek ki (már akinek). És itt nem a kényes kis divatfiúkákra gondolok!


De igen, a mai szőrtelenített, esetleg kivágott pólós (ha rózsaszín, ha nem, teszek rá milyen színű) csinos srácokról van szó.


Én nem tudom, kiben lássam a férfit, ha nem abban, aki tetszik?


Talán abban, aki sosem tetszett? :/

2012. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!