Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a leg kellemetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a leg kellemetlenebb tapasztalatotok internetes társkeresővel? Vagy mi az ami ismerősöddel történt?

Figyelt kérdés

Én egyszer a chat.hu-n találtam magamnak egy nagyon aranyos fiút, még képet is küldött, na mondom megfogtam az isten bokáját, aztán mikor találkoztam vele, kiderült hogy valami 50 éves dagadt parasztbácsi xD.


Hasonlóak?



2012. júl. 15. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem meg az történt, hogy a neten a lány tök jó fej volt, kedves, aztán élőben kiderült, hogy egy válogatós, hisztis p.csa...
2012. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez kellemetlen volt? mi lett?:D már nem azért de ez sokszor megesik:D
2012. júl. 15. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kellemetlen volt, mert nagy csalódást okozott, mert egész más lányt ismertem meg neten, mint később élőben!
2012. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nálam is így volt, csak nálam egy öregember jött... xD de még erősködött is utána, hogy lélekben olyan, stb.... na mondom tuti nem olyan ha már hazudott is...
2012. júl. 15. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
hehe :D én egyszer próbáltam (de lehet most megint felmegyek, de csak haverkodni), viszont akkor nem ért csalódás. azt kaptam, amit vártam, de nekem nem jött meg az érzés, hogy tudnék vele élni, szóval szétváltak útjaink.
2012. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer én is nehezen hittem el, hogy magáról küldött képet a lány.

Meg egyszer nagyon flegma volt a csaj. El volt szállva magától, de én nem fújtam alá a levegőt.

A többség viszont nagyon kellemes élmény volt.

2012. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írtam egy csajnak akinek egy homályos kép alapján egész tűrhető teste volt a szexrandin, és bele is ment merthogy a férje megengedi. Aztán amikor a fejéről is küldött képet akkor egy férfié volt. Előtte persze én is küldtem és mondta h helyes vagyok meg hogy mit csinálna velem.

Írtam neki hogy te most velem szórakozol vagy a photoshoppal. Erre írta hogy strumája van és hogy azért néz ki így. Mondom neki: B@szki te férfi vagy! Erre jön neki hogy négymillás műtét után és mellekkel meg lyukkal majd biztos férfinek számít. Erre mondtam hogy úgy látszik kellett volna még pár milka mert az a 4 a fejére már nem volt elég. Erősködött hogy ő már ugyanolyan nő mint a többi. :D Az ilyen idióták mindegyike így hiszi egyébként. Aztán mondtam neki hogy árulja már el hogy milyen kromoszómái vannak. :D

A végén megegyeztünk hogy mindketten kitöröljük egymás képeit leveleit és ez az egész meg sem történt! :)


29F

2012. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!