Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan prosti aki vállal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan prosti aki vállal 18 éves alatti fiút is? Nem útszélire gondolok, hanem ilyen neten hírdetőkre pl?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem van, még is kell neki a pénz:D
2012. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem fog kérni személyit...
2012. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mizuzizu92 ***** válasza:
Na meg a Google okosabb
2012. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem kérdezem meg h vállal e alatta akkor simán megvan? Az ilyeneknél hogy szoktak menni a dolgok ?
2012. júl. 15. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kinézel 18-nak akkor biztos elvállal, személyit nem fog kérni.
2012. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] én itt találtam van egy akihez rendszeresen járok de azt tudnodkell nem olcsó és ha egyszer elmész nem tudod abahagynni :D És előtte a telefonban mond neki 18 év alatti vok és tud nekik a pénz és nem a méret a lényeg :)))) [link]
2012. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cső! Hallod én 21 évesen kényserültem már elmenni és testre kb. 15-17 évesnek nézek ki, annyira el vagyok b@szba, szóval érted, el tudod képzelni milyen kis nyomi lehetek, tudod mint ezek a kis páwa csontok, akik nem bírnak fel egy biciklit sem. Na, én is kb. ilyen alkatú voltam, vagyok még most is, girhes magyarul. :D

A prosti mikor meglátott hamar megkérdezte vagyok-e már 18, mert olyan fiatalosnak nézek ki. ÉN meg már venném elő a személyit, hogy nesze b@szd meg, vagyok én már lazán. :D Erre mondja mosolyogva, nem kell, nyugi, elhiszem. :)


Csak lazán vágd be neki, hogy te már igen is 18 vagy, öcsém! ;)

2012. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia,tesztként én a rosszlányok.hu-n néztem,csak üzenetben kérdeztem, 3/1 elvállalt,mellesleg 46éves volt. én pedig 16-nak adtam ki magam,de telefonon természetesen szerintem mindegyik fogadni fog.elég drágák
2012. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!