Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért tette?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány,ő a fiú,az ismeretség féléve van.Én nagyon szeret(t)em őt és egyesek szerint tetszettem neki.

Nagyon jól megvoltunk.És most azt mondta hogy ne legyünk többé barátok,ezt először mondta.Aztán mondta hogy szerinte én is elfelejtem és az lehet hogy jobb lesz.De a végén abba maradtunk hogy majd később beszélünk.Nem holnap,hanem később.Ez a ,,később" ez azt jelenti hogy gondolkodási időre van szüksége?És azért írta hogy talánn jobb lesz így mert tetszem neki de gondolkoznia kell?Vagy miért lehetett?Úgy köszönt el amúgy hogy ,,Szia.Szeretlek."Szerintetekmég beszél majd velem?Mit gondoltok?Bocsánat ha hosszú.De ez nekem nagyon fontos.Igyekeztem így is röviden fogalmazni és a lényeget írni.


2012. júl. 16. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A később általában azt jelenti, hogy vártok egy legalább 1 hetes időt, és aki még mindig nagyon érez valamit a másik iránt az írni fog úgyis. :)
2012. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!