Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom, mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom az egyik tanárom.Igen,tudom hogy nem lehet,büntetik,tisztában vagyok a következményeivel.DE,egyszerűen nem tudok mit tenni,az iránta érzett vágyamat sem tudom enyhíteni.Ki vagyok rá éhezve, nagyon... Rengetegszer "álmodozok" egy hatalmas szeretkezésen,kielégíti a vele kapcsolatos vágyaim és kész.DE 1,ez nem így működik 2, ez egy szörnyű helyzet legszivesebben elásnám magam,ezért kérlek ne olyan választ írjatok hogy "baszasd meg magad vele". Valami ötlet,amivel enyhíteni tudnám az érzést,sokat segítene. Köszönim előre is. (lány)
2012. júl. 16. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó arc a tanár? Mennyire? Annál jobban van esélyed nála. Ha szigorú a sex szóba se jöhet.
2012. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idő múlva végzel az adott iskolában? Mert ha már nem olyan sokára, akkor én bizony kivárnám a végét és utána a tudomására hoznám, hogy tetszik nekem. Ha már eddig észre nem vette, mert ha ennyire vágysz rá, akkor valószínűleg nem tudod teljes mértékben leplezni az érzéseidet. Addig meg keress magadnak valakit, akivel csillapíthatod a vágyaidat, talán mégis más lesz a befutó, mert így csak isteníted ezt a pasit, de közben meg lehet, hogy nem is lenne olyan jó, mint az elképzeled. Egy álomvilágot alakítottál ki magadnak vele kapcsolatban, próbálj inkább a negatív tulajdonságaira koncentrálni, és most éppen így kezdek kimászni egy hasonlóan reménytelen vágyakozásból!
2012. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen jó fej tanár,nagyon jóba vagyunk.2 év múlva végzek,amikor ő már engem nem tanít... Vagyis ebben a 2 évben már nem. Próbálam kapcsolatot,meg kiverni a fejemből de nem megy... Hát,próbálom leplezni de ha jön szembe a folyosón automat. Elmosolyodok,meg ő is...
2012. júl. 16. 12:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Ő hány éves? És te?

Mert ugye nem mindegy h általánosban, közpésuliban vagy az egyetemen tanárod.

2012. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Középsuli :(
2012. júl. 18. 02:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Én hány éves? Csak azért érdekel mert én ugyanebben a helyzetben voltam pár éve. Ő akkor végezte el az egyetemet, 23 éves volt és meg 18, érettségi előtt álltam. 1 évig tanított.
2012. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
konkrét kort nem szeretnék írni.. jóval idősebb :(
2012. júl. 18. 02:34
 8/12 anonim ***** válasza:

oké. akkor csak annyit h 30as vagy 40es vagy több?

mert ha te leérettségizel 18 évesen akkor egy 30as palival még simán összejöhetsz. persze nem tudom van e családja

2012. júl. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
40es. de ez az h kapcsolatot nem akarok :( (tudom ez így nem jó stb stb de nem tudok neki mit csinálni :( egyszerűen csal rá vogyom. csa 1x...
2012. júl. 18. 02:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó szóval csak egy éjszakát akarsz. Ha befejezted a sulit, miért ne? Egyébként ő hogy viszonyul hozzád? Látod rajta, h ő is vonzódik hozzád?
2012. júl. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!