Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mi a véleményetek eről?

Figyelt kérdés

van egy fiú , aki rámírt a facebook-on, beszélgettünk meg minden , Én 13 ő 14 szépeket mondott nekem pl: hogy nagyon szép vagyok , meg minden megkérdezte hogy van e valakim , meg hogy tetszik e nekem valaki ,

én azt montam hogy nem tetszik senki , tehát nincs senkim , de hazudtam mert nekem nagyon tetszik egy fiú aki 3 évvel idősebb tőlem , és amikor ez a másik írta nekem hogy szép vagyok , meg hogy cuki.. stb...

akkor eez olyan (hogyismondjam) tolakodón látszott vagyis nem esett olyan jól..

mi a véleményetek, ja és még a telefonszámomat is elkérte és odaadtam neki , és azt is monta hogy neki már volt 3 barátnője de szerinte eddig én vagyok a legszebbb , de most ő mit gondol hogy már járunk vagy mi?

nagyon küldözgette a sziveket, meg a puszi szmájlit!!

???


2012. júl. 16. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szeretné, hogy járjatok.
2012. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megadni a telefonszámod! Ne hitegesd ha nem tetszik, később csak fájdalmat okozol vele.
2012. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
gyökér vagy, ez a véleményem
2012. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de3 viszont egy 16 éves fiúnál meg nincs sok esélyed 13 évesen, szóval lehet hogy érdemes lenne elfelejteni és itt is van egy másik fiú. de ez csak egy ötlet volt, ha meg nem jön be akkor ne hitegesd. annál nincs rosszabb egy fiúnak.
2012. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne légy naiv! 13 éves srác akinek 3 barátnője volt és szépeket írogat neked a facebook-on, szerinted komolyan lehet venni? Szerinted csak neked írogat szépeket? 13 évesen elhiszem, hogy érdekelnek a fiúk, de még nagyon ráérsz ezzel, beszélgess fiukkal személyesen ne a facebook-on, ismerkedj velük de nem kell kapcsolatot kezdeni 13 évesen... főleg nem testi kapcsolatot. Várj még. 25/F
2012. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!