Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mit gondoltok a társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható? Van esély hogy ott találod meg az igazit? Nem féltek hogy a profil háta mögött egy pedofil papa ül? :)
2012. júl. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem vagyok leszbikus de nem itélek el megértelek.Viszont a párkeresö oldalakon sok a kamu vannak emberek kik szorakoznak más érzésein inkább probálj más uton társat keresni nem ajánlom a társkereső oldalt.
2012. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten leszbikus társkereső oldalak.

Könnyen ki lehet szűrni a fake embereket, nem feltétlen kell mindent információt megadnod magadról. Elég majd csak egy sor levelezgetés után.

Ha ésszel csinálod, nem lesz baj. :)

És nagyon jól lehet ismerkedni! :)

2012. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy társkeresőn ismertem meg a páromat. Igaz, akkor még nem ez volt, ami most.

Ajánlom, de ne bízz senkiben, akivel levelezel. Csekkold le, mielőtt bármi személyeset elárulsz.

2012. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a chat.hu-n ismertem meg egy lányt, tudom hihetetlen, mert sok ott az idióta ember, már elnézést...

Teljesen véletlenül akadtunk egymásra, de azóta szinte minden nap beszélünk interneten vagy telefonon keresztül. Ennek már 2 hónapja. A napokban fogunk találkozni. Láttam őt képeken és kamerán keresztül is. Kíváncsi leszek a randira:)

Szerintem nem rossz dolog ez a társkereső, legalábbis a mi esetünkben nagyon sokat segíthet. Hiszen nem tudod megmondani egy lányról sem 100%-ra hogy vajon vonzódik-e a lányokhoz. Aztán ha meg odamész, hogy bepróbálkozz, balul is elsülhet. Na meg akkor is nagy segítség ha nem vállalod fel, és titokban akarod csinálni ezt az egészet.. és még sorolhatnám :)

Egy a biztos, amit az előttem szólók is mondtak, hogy semmi személyeset ne adj meg magadról először. Nem árt vigyázni, mert tényleg nagyon sok a fake felhasználó. De semmiképp se tántorítson el, hiszen mindig van remény! Lehet, hogy így találod meg az igazit ;)

2012. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

26 évesen már nem kell tartanom a pedofil papáktól :( :D

Óvatosnak kell lenni, mielőbb meggyőződni, hogy biztosan lány e, aki a "túloldalon" van. Összességében minden páromat neten ismertem meg. Most ez lehet csúnya lesz, de olyat, akiről nem ordít 100méterről, hogy leszbikus, és nem az identitása körül forog az élete, szinte csak ott találni.

2012. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!