Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy szólitotok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy szólitotok le egy lányt facebookon?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy lány, aki tetszik. Bejelöltem ismerősnek, elfogadta. Rá kellene írnom... de nincs semmi közös témánk.. Hogy lehetne megoldani? :S

2012. júl. 16. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

"Szia!Mi a véleményed a Pythagoras tételről?"


Így és beválik

2012. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nade könyörgöm xD

strébernek nem akarok tűnni :S azt nem csipolják..

2012. júl. 16. 23:02
 3/11 A kérdező kommentje:

A kezdésröl van elképzelésem.. vmi ilyesmi h

"Szia! Zavarok? :)

Csak láttalak fészen, és jólenne megismerni téged :D"


De ezután egy téma kéne.. mert ha így felkészületlenül megyek harcba annak kínos csend lesz a következménye, ami semmiképp nem jó első benyomás.. :S

2012. júl. 16. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy értelmes fiúnak és lánynak mindig akad valami közös témája..semmi képp ne kérdezd meg tőle, hogy mi legyen a téma mert az visszataszító, próbálj spontán beszélgetni..végülis te akarod megnyerni a lányt..:)
2012. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Épp erre kérnék tanácsokat, hogy mit mondjak :D

Ti hogyan csinálnátok?

2012. júl. 16. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Na jó most komolyan


Az eleje a legnehezebb de utánna jobban is pöröghet a dolog HA a lány is tud mit mondani.Ha mindenre rovid válaszokat ír akkor ne várja már el hogy te viszont regényeket írogassál (Mondjuk mivel te kezdeményeztél ezért elsősorban neked kell feldobni témákat az elején,de ez nem jelenti azt hogy ő neki megse kell hogy szólaljon)


Nyilvánvaló a kvantum fizika/politika/összeesküvés elméletek nem fogják őt érdekelni(bár ki tudja)


Tehát az elején valami olyasmi témákat kéne feldobnod ami vele kapcsolatosak(így látni fogja hogy érdekled őt,legalábbis elhitetheted vele :D,az már rajtad múlik hogy valóban érdekel e a csaj vagy csak egy éjszakára kell) és arról beszélgetni,aztán az már csak rajtatok áll hogy mi lesz utánna.Célszerű elkérni az msn-ét vagy akár Facebook chat is jó,tehát úgy ismerkedjél vele hogy mindketten online legyetek


Utánna jöhet a találkozás és a többi :P

2012. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy!
2012. júl. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint gyűlölöm a szeretnélek megismerni történetet .. nem kell szájbarágni, levágja sztem abból, hogy bejelölted .. ne legyél töketlen, oszt annyi
2012. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Néhány kérdés a lányhoz ötletnek:

Mizujs?

Hogy vagy?

Hol dolgozol / Hova jársz iskolába?

Melyik (volt) a kedvenc tantárgyad? Miért?

Van testvéred? Hány évesek?

Soktál TV-t nézni / könyvet olvasni? (Mi a kedvenc sorozatod/filmed?)

Milyen zenét szeretsz hallgatni?

Hol voltál nyaralni idén? És jó volt? Milyen gyakran mész el oda?


Szerintem ennyi kérdésből tuti lesz 1-2, amiből adódik egy közös téma :-)

2012. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na az utolsó kommenthez haoslóakat kérnék, ez jóvolt :D
2012. júl. 17. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!