Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a pasim barátaitól. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasim barátaitól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pasimnak szülinapi bulija lesz, amire meghívta a barátait. Még nem találkoztam velük, de a suliban ők azok a tipikus menő pasik, akikért minden lány oda van. Én meg csendes lány vagyok, sosem vettek még körül hangadó emberek. Nagyon félek, hogy nem leszek nekik szimpatikus és lejáratom a pasimat. Mit csináljak? Nem akarok rossz benyomást kelteni. :(
2012. júl. 18. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz. És add magadat. :)
2012. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csendes vagyok, a barátom barátai meg tipikus hülyegyerekek, mégis kedvelnek:)
2012. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is csendesebb típus vagyok, a barátom haverjai meg nagy dumások...Először én is féltem, mikor mondta egyik nap, hogy most a barátaihoz visz..aztán nem paráztam rá a dolgokra, adtam önmagam és most kb mindenhova együtt megyünk, hívnak magukkal:)


Ne izgulj rá, először furcsa lesz, de ha pl. bedobnak egy témát nyugodtan szólj hozzá, ne félj!;)

Sok sikert!:D

2012. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AvernusTriad ***** válasza:
Ha veszed a lapot humor téren, és néha visszaszólogatsz nekik, imádni fognak :)
2012. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért ennyire nem kellene aggódni. Öltözzél fel szépen, ha nem tudsz mit mondani, akkor meg mosolyogjál, kínáld őket kajával, piával. Ha nem szólsz be nagy baromságokat és nem hánysz nyilvánosan, nem hiszem, hogy lejáratnád magad.
2012. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

Én is így voltam amikor a barátom elsőnek elhívott egy közös buliba a haverjaival. Ők is ilyen "helyi szép fiúk" de rájöttem hogy egész aranyosak,teljesen befogadtak, sőt még áradoztak is egy sort a barátomnak hogy milyen jó fej vagyok . Amúgy meg biztos lesznek ott más lányok is, beszélgess velük is,hátha jobban meg találod velük a közös hangot.

18/L

2012. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem díszállat vagy sem pedig kutya hogy jól viselkedj! Amúgy meg ha ilyen kancsűrhe félék ők akkor inkább menj addig moziba valakivel!
2012. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!