Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk többsége miért szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk többsége miért szereti az ilyen kinézetű lányokat? (kép)

Figyelt kérdés

Miért rohannak az ilyen lányok után,és tartják "cukinak" őket?Nem rosszindulatból,de komolyan nem értem,hogy miért van az,hogy rá se bagóznak egy természetesebb,szolidabb külsejű lányokra. Az ilyenekre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az ilyeneket meg vagy észre se veszik,nemhogy járjanak velük,vagy lenézik őket:

[link]

[link]

[link]

[link]


A belsőtől most vonatkoztassunk el. Még csak azt se lehet mondani,hogy ez nem így van. Mindenhol eddig ezt láttam,és ez az én tapasztalatom is,hogy ha visszahúzódó,ha nem,az utóbbi típust nem nagyon veszi észre senki,vagy csak lenézően beszólogatnak nekik,pedig szerintem ők se bányarémek.A másik külső meg ha normális a lány,ha plázacica,akkor is nagyobb sikert arat a fiúk körében.(egyébként azért kérdezem,mert előzőleg is ez volt a tapasztalatom,mivel az utóbbiakra jobban hasonlít a stílusom,és nem is szeretnék "mű" lenni,de nem bírtam ki,hogy ne csináljak egy kis "tesztet" múltkor,hogy pár napig ilyen,pár napig olyan vagyok,de csak a külsőn változtattam,nem volt nagy színészkedés(képekből merítettem ötletet),és ez lett az eredmény elég egyértelműen,akár helyes,akár kevésbé helyes srácokról volt szó.) Valaki világosítson már fel,miért van ez,és mi az az óriási különbség,ami miatt az első típus a "jobb".


2012. júl. 18. 11:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést! Férfiként az a véleményem, hogy a második csoportban nagyon szép, csinos lányok vannak, azaz ők is tetszenek a férfiaknak....
2012. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő tetszik, már csak az a kérdés, hogy milyen a belsőjük.
2012. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg úgy érted,hogy a plázacicák miért keresettebbek a férfiak körében, mint a természetes szépségek?

Véleményem szerint azért, mert a plázacicák jobban kaphatóak egy-egy kalandra,szexuális élményre.

A második kategóriát azok a srácok keresik,akik szerelmet keresnek.:)

2012. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hülyeség.. mindkettő kategória jól néz ki, a különbség annyi hogy az egyik magáról a tükörben csinál képet, a másikról csinál valaki más.
2012. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts. Az elsőként általad felsorakoztatott műribikre rá se nézek, a másodszor, általad "lenézettnek" tartott lányokért viszont oda vagyok, imádom ezt a típust.
2012. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

nah most nézd már meg a saját képeidet: nem egy kategória még korban sem... az elsőben mind 14-17 éves tiniribkók vannak, a másodikban érettnők... más korosztály keresi őket...


és hogyaz első csoport miért vonza a férfiakat?

mert dugni jó!

2012. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Mind a 2 szép. Egyébként meg azért, mert az első csoportból a többség könnyebben megkapható (szerintem). És hogy miért szeressük az ilyen kinézetűt? Azért, mert ők is szépek.
2012. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóhoz csatlakozom. Kérdező! Neked kellene olyan fiú, aki az első csoportba tartozó libákat választaná inkább a második csoport helyett? Az milyen fiú lehet?
2012. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha 15 éves vagy és kis gyökér mikropéniszű férfiatlan takony srácokkal vagy körülvéve akkor bizonyára igaz amit leírtál, mert ők a második kategóriát meg sem mernék szólítani, ezért lehet, hogy fikázzák. Ezek nők, míg ez előbbiek kislányok csak. Nem véletlen, hogy az ovis kinézetű manga lányokra buknak, azoknál éreznek némi esélyt.


De elárulom, hogy egy férfi a második kategóriát igen vonzónak találja és bizony komoly érdeklődést mutatna iránta.


Szerintem rossz társaságban próbálkoztál. Ne a hülyékre alapozz.

2012. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek, számomra sokkal vonzóbbak mint az első csoportban lévők.
2012. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!