Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csak szexet akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak szexet akar? Vagy többet? Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel 7hónapja ismerjük egymást...minden héten találkozunk,szinte naponta beszélünk.. barátok vagyunk..de szerinte "jó"csaj vagyok..és elmondta számtalanszor,hogy lefeküdne velem.. én még szűz vagyok és ezért nemtudom mit tegyek... ő ezt nem tudja.. de azt is mondta,hogy ha lenne köztünk valami,utána már nem csak barátok lennénk szerinte... nagyon tetszik a srác...de nekem úgy tünik,hogy csak szexet akar :/ bár rengeteger foglalkozik velem :/ nemtudom mit tegyek...

2012. júl. 19. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Jól tűnik neked, a srác tipikus alkat, kizárólag szexet akar....:)

Nem érdemes.....

2012. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

fura egy pasas, nem tudja, mit akar?

7 hónap után? De te sem, úgy látom. Naponta beszélgettek és még csak meg sem csókolt? Úgy akar szexelni???

2012. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
* csók volt...órákig xĐ
2012. júl. 19. 13:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
és valami más kedvesség? Hogy milyen szép vagy meg csinos stb. kis udvarlás? Mert a jó csaj megnevezés nem elég a szexhez. Másrészt meg várt 7 hónapig, azért kitartó.
2012. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mindig kedveskedik,és dícsér,és tényleg nagyon jól elvagyunk... mindig mondja hogy nem mindennapi csaj vagyok meg hogy gyönyörű..ilyenek.. és tényleg 7hónapja folyamatosan találkozunk és eddig nem engedtem neki.. csak csók,ölelés,és egy kis maszirozás :D
2012. júl. 19. 13:19
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem haverom másfél éve vár arra hogy lefeküdjek vele.. azóta sem sikerült meggyőzni..
2012. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
szerintem már most sem barátok vagytok, feküdj már le vele, szerencsétlen 7 hónapja vár. Ja, mennyi idős vagy?
2012. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
xĐ azt mondta,hogy utána megbeszéljük,hogy mi lesz kettönkel..neki tetszek-nekem tetszik... ő 25 én 18 ..
2012. júl. 19. 13:24
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
milyen duma ez már, hogy utána megbeszéljük, mi lesz kettőnkkel?? Rémes szövege van. Én lefeküdnék vele, végülis már 18 vagy, ő 7 hónapja veled van, sose legyen rosszabb pasid.
2012. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
azt azért mondta,mert mondtam neki,hogy ha lefekszek vele akkor utána tuti itthagy egyedül...és arra mondta hogy utána ugyis megbeszéljük,hogy mi lesz.. hát nemtudom :/ aztmondod?
2012. júl. 19. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!