Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a vékony plázacic...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a vékony plázacicákra mondják hogy szépek?

Figyelt kérdés
Hát én azt vettem észre, ha egy lánynak mondjuk szép, vagy helys arca van,d e nem plázacica akkor átlagosnak vagy csúnyának nevezik, de pl.: ha egy csaj ilyen cicababa, de nincs szép arca még akkor is szépnek nevezik.

2012. júl. 19. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert mondják nagyon hájas igénytelen nőkre hogy szépek?
2012. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Rosszul vetted észre.
2012. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Miért mondják a normál testalkatú nőkre, hogy hájas?
2012. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*azt a
2012. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem alakra gondolok, csak esetleg nem úgy néz ki mint egy cicababa pl. nem festi magát nagyon, nem vasalja agyon a haját, de ápolt amellett. Nem kövér lányokra gondolok.
2012. júl. 19. 14:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben inkább a természetesen szépekre, szép arcúakra, nem a "mázasokra" mondják. :)
2012. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, de az agyon barnított pláza bombázókból nem kérek. Nem mintha bajom lenne velük, de ebből a nőci-típusból tizenötöt adnak egy tucatként. Farok-öröm száj, sóoldat mell, luxusvagina. Nem is értem mihez kezd a többi szervével. Totális pocsékolás hogy a fölösleges testrészeit is kénytelen karbantartani... Szóval nekem nem jönnek be. És egyáltalán nem szépek.
2012. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De szerinted ki mondja rájuk, hogy szép?! Hát azok a pasik csak, akik könnyű numerát akarnak. Az aki erre megy, az jó helyen is kopogtat, mert ezeknél a a lányoknál általában meg is kapják. Aki meg többre vágyik, annak nem muszáj szépnek neveznie a miss póthajakat.
2012. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Uwl ***** válasza:
100%

A kacsacsőrű emlősökre gondolsz akik a szabad idejük 99%-t a plázák teszik ki, és mindenfajta műanyaggal nyomatják tele testüket.

Meg közlik azzal a szerencsétlen udvarlójukkal, hogy ők csak mercibe, bmw-be szállnak be és csak eltartatják magukat?


Nyugi ilyenek láttán engem a hányinger kerülget.

2012. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de még a lányok is féltékenyek rájuk "hogy milyen szépek" meg 80-an lájkolják a képeiket...stb.
2012. júl. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!