Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
minden barátnőm már úgy várja a pasikat és tök fura nevettem is hogy vannak barátnőim akik hátulról megnézik a fiúkat. jó nekem is néha meg tetszik egy fiú az utcán de akkor csak úgy helyes és kész. ők viszont már ott álmodoznak a nagy Őről. meg hogy lehet hogy ez a tini lányokra mind jellemző hogy azt hiszik hogy mindenki szerelmes beléjük. de én inkább ha egy fiú bevallja inkább arra gondolok hogy tuti kamu és hogy csak le akar égetni.

2012. júl. 19. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy 14/L
2012. júl. 19. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen. Csak te vagy ilyen. Hogy 14 éves korban hidegen hagynak a fiúk, nem hitetsz el magaddal meséket a "nagy őről", miközben megbámulód minden jó pasi seggét. :D


De fel a fejjel! Még behozhatod a lemaradást! :D

2012. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek azokban a szeretlek nyuszi muszi, meg ilyen nyálas dumákban és mikor megnézek egy pasit az utcán én is csak helyesnek gondolom meg minden, nem álmodozom a nagy őről, nem is nagyon hiszek benne, de az tény hogy én már szeretnék magam mellett tudni valakit.

14/L

2012. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen úgy énis hogy aki fogja a kezem sms-eket ír figyel rám stb.
2012. júl. 19. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Nekem is van egy olyan osztálytársam aki álmodozik a nagy őről meg minden ilyenek és hát most már nem az 1. palijával van, hanem vagy a 100.-kal.:/

2012. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj hagyjátok abba! ti ilyenek vagytok, kész. nem kell mindenkinek pont ugyanolyannak lenni. se 14 se 43 évesen......na csáó
2012. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nekem is van egy olyan osztálytársam aki álmodozik a nagy őről meg minden ilyenek és hát most már nem az 1. palijával van, hanem vagy a 100.-kal.:/"


Igen, ez jellemző.

Aki legjobban nyomja a "romantikát", az fogyasztja leginkább a fiúkat. ;D

2012. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"de én inkább ha egy fiú bevallja inkább arra gondolok hogy tuti kamu és hogy csak le akar égetni."


Nem mindenkinél van így, ha en valakinek szerelmet vallok, akkor nem hazudok, még csak meg se fordulna a fejemben.

Meg amúgy se szoktam ilyeneket csinálni, nem szoktam szórakozni ilyen komoly dolgokkal!


15f

2012. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!